PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Gıda

,

İstanbul Avrupa

,

www.perfettivanmelle.com.tr/

PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Distribütör Satış Temsilcisi PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Burdur, Denizli, Isparta
Direkt Dağıtım Satış Temsilcisi PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İstanbul Avrupa
  • 1

PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Hakkında :

PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Perfetti Van Melle dünya çapında 150’den fazla ülkede şekerleme – sakız üretimi ve dağıtımı yapan özel bir şirkettir. Sirket, Mart 2001’de Perfetti S.p.A. ve Van Melle NV’nin birleşmesi ile kurulmuştur. Grup, Haziran 2006’da İspanyol şirketi Chupa Chups’u alarak, dünyanın en büyük üçüncü şekerleme (şekerleme+sakız) grubu konumunu güçlendirmiş ve küresel şekerleme piyasasının en büyük oyuncusu haline gelmiştir. Şu anda dünyanın en büyük üçüncü, başlıca Asya pazarlarında ise birinci şekerleme grubudur. Perfetti Van Melle, dünya çapındaki 19,000 çalışanı ve 35 şirketiyle gerçek bir küresel şirkettir: Asya Pasifik Bölgesinden, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya tüm pazarlarda faaliyet göstermektedir. Şirketin genel merkezi Lainate'da (İtalya) ve Breda’da (Hollanda) bulunuyor. Markalarının birçoğu, beş kıtada bilinen ve yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.
Mentos, Frisk, Fruittella, Alpenliebe, Golia, Happydent, Vivident, Big Babol, Airheads, Chupa Chups ve Smint gibi küresel markalara ek olarak, Perfetti Van Melle popülaritesi bireysel, yerel ve bölgesel pazarlara dayanan geniş bir ürün serisi sunmaktadır. Yerel pazarların farklı talep ve olanaklarına uygun yeni ürünler veya versiyonlar ve tatlar geliştirme becerisi Grubun başarısının anahtarlarından biridir.

PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. PERFETTI VAN MELLE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MY STAFF
POLİBAK
Kerevitaş Gıda
ŞEN PİLİÇ
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ
Birleşik Fırça Sanayi ve Ticaret A.Ş.
LCWAİKİKİ-TAHA GİYİM
SCA YILDIZ
TAB GIDA
Unilever
Point Hotel Management
ÖZMER PASTACILIK
Worthington Arıtaş
Aras Kurye
Ortak Dış Ticaret Ltd. Şti.
Dumankaya
Eku Fren ve Döküm San. A.Ş
Aras Kargo
Market group Reklam ve Tanıtım Ajansı
Sodexo