1. Extra Group İnsan Kaynakları
  2. Sekreter

Sekreter

İstanbul Avrupa - Şişli İstanbul Avrupa 14-03-2018
Extra Group Ailesinin yeni kurulan departmanı olan EXTRA GROUP ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ - BAKIRKÖY Departmanında masa başı telefonda ilaçlama vb. işler için randevu alacak BAYAN personel alımı yapılacaktır. ÜCRET HESAPLAMASI, MAAŞ + ALINAN RANDEVU SONRASI BAĞLANAN İŞTEN VERİLECEK PRİM ŞEKLİNDE OLACAKTIR.

Böcek ilaçlama departmanı konusunda randevu alımı istenilecektir. Personelin ilaçlama işi konusunda bilgi sahibi olması GEREKMEMEKTEDİR.

Fakat Düzgün diksiyonlu telefonda seri ve bağlayıcı bir şekilde konuşup randevu alabileceğine inanan bir bayan personel aramaktayız. Uzun vadeli çalıştığında alacakları düzenli primler sayesinde belli bir süre sonra maaşlarının en az 3 katı prim almaya başlanacaktır.

Çevre Sağlığı Departmanımızın Yeni kurulmuş olması, uzun vadeli çalışmayı düşünen hanımefendiler için ileriye yönelik güzel bir iş imkanı sunmaktadır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2411514


Kadın 18 - 30 arası No: 2411514 Tam Zamanlı

Sektör/Bölüm/Pozisyon: Hizmet / İşletme Servisi - İnsan Kaynakları - Sekreter

İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz


Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.