1. Köşkerler Çelik Halat
  2. Tel Çekme Ve Halat Makine Operatörleri

Tel Çekme Ve Halat Makine Operatörleri

Kocaeli - Dilovası Kocaeli Dün
1989 yılında çelik halat üretimine başlayan Köşkerler Çelik Halat, ülkemiz için katma değer üretmeye ve istihdam oluşturmaya devam etmektedir. 28 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyetini sağlamanın yanı sıra, kalitesini arttırırken, makine parkurunu ve teknolojisini de geliştirmeyi ihmal etmemektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına daha etkin çözümler üretmek için kalite yönetim sistemlerini geliştiriyor, gelişen teknolojilerden yararlanıyor ve ürün çeşitliliğini arttırıyor. 2011 yılında taşındığı Dilovası İMES OSB içerisinde yer alan, 24 000 m2’lik yeni üretim tesislerinde asansör, vinç, otomotiv, makine, denizcilik, maden, tarım, kablo ve benzeri sektörler için Çelik Halatlar, yüksek karbonlu teller ve patentli tel üretimi gerçekleştiren Köşkerler Çelik Halat, bu yolculuğuna ilk günkü heyecanıyla devam etmektedir.
Fabrikamızda bulunan tel çekme, halat makinelerinde ve galvaniz hattında çalışabilecek, askerliğini yapmış, vardiyalı çalışılabilecek, usta operatörler veya yetiştirilmek üzere tecrübesiz makine operatör adayları istihdam edilecektir. Mesai imkanı vardır. Gebze, Darıca bölgesine servislerimiz vardır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2384685


Bay 22 ve üstü No: 2384685 Kişi Sayısı: 20 Tam Zamanlı

Sektör/Bölüm/Pozisyon: Demir - Çelik - Fabrika - Operatör

İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyinizBaşvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.