YKK Metal ve Plastik Ürünleri

Üretim

,

Tekirdağ

,

ykk@ykk.com.tr

YKK Metal ve Plastik Ürünleri İş İlanları:

İlan Başlığı Firma Şehir
Makine Bakım Elemanı ACİL YKK Metal ve Plastik Ürünleri Tekirdağ
  • 1

YKK Metal ve Plastik Ürünleri Hakkında :

YKK Metal ve Plastik Ürünleri

Her zaman bir adım önde olmak...
70 yılın üzerinde bir geçmişi olan YKK, günümüzde sektörünün lideri konumundadır.
Lider olmak, birtakım sorumlulukları da beraberinde getirir. Marka değerlerimiz çerçevesinde kalitemiz, yaratıcılığımız ve çevikliğimiz sayesinde her zaman bir adım önde olma misyonumuzu gerçekleştiriyoruz.
Birleştirici ürünlerimizin kalitesini ve bu kaliteye olan güveni korumak için hergün kullanıcılarımızla biraraya geliyoruz.
YKK olarak stil ve trend konularında da daima bir adım önde olmayı hedefledik. Müşterilerimizin ihtiyaçları konusunda çok dikkatli düşünür; hızlı ve etkili şekilde davranırız. Aynı zamanda müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için onlarla ortaklık kurar, isteklerine yönelik sürekli yeni birleştirici ürünler geliştiririz.
YKK, kalite bağımlılığı, yaratıcılığı ve çevikliği sayesinde kullanıcılar tarafından yoğun talep görüyor. Ürünlerimize olan bu talep bilgi ve düşünce gücümüzü, ürünlerimize, çalışmamıza ve hatta hayatlarımıza katmamızın bir sonucudur.

YKK Metal ve Plastik Ürünleri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. YKK Metal ve Plastik Ürünleri iş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. YKK Metal ve Plastik Ürünleri iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MY STAFF
Coca-Cola İçecek A.Ş.
Ak-Ar Kalıp A.Ş
TAM-SOFRA
PROSİSTA YAPI SİSTEMLERİ
Bilkay Grup
SİSTEM REKLAMCILIK A.Ş
Referans Metal
SECURİNET GÜVENLİK HİZMETLERİ
Mar TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
Maxion Wheels
Maia Baby Kids-Caner Bebe
SAYA GRUP
Tchibo
AYMAR YAĞ
ALD OTOMOTİV
Yaşar Holding A.Ş.
Tadım Gıda Maddeleri
ENSARLAR GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ
Bahçeci Sağlık Grubu