facebook

ANT Organizasyon

İş İlanları

Hakkında

ANT Organizasyon

Ant İnsan Kaynakları; sektörün öncü firmalarıyla çalışmış heyecanlı, fark yaratan, organize olmuş ve alanında uzman bir ekip tarafından İnsan Kaynağı ve Bordro hizmeti sağlamak amacıyla kuruldu.
Firmaların; Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar, Toplantı, Event, Ürün Lansmanı, Açılış, Konser, Festival gibi organizasyonlarında ihtiyaç duyduğu Part-time ve dönemsel personel taleplerine en doğru, en güvenilir çözümü zamanında sunmaktadır.
Sektörde oluşan ihtiyaçları, beklenti ve istekleri objektif olarak değerlendirmekte; yenilikçi bir bakış açısıyla müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
Amacımız; sektörün en büyüğü olmanın yanı sıra; hizmet verdiğimiz tüm firmaların ve her çalışanımızın çok değerli olduğunu benimseyerek, insan odaklı yaklaşımımızla doğru ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

ANT Organizasyon iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Ant Organizasyon" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?