Hakkımızda

2005 yılında kurulan iş ilanları sitesi Eleman.net, firmalara aradığı nitelikli elemanı sağlarken, adayların en hızlı şekilde istihdam edilmesini amaçlar.

Kolay kullanımı, hızlı altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 250.000 üye firma ve 10 milyondan fazla iş arayana hizmet veren Eleman.net, mavi yaka ve ara kademe pozisyonlarda lider konumdadır.

"Türkiye'de Eleman=Eleman.net" sloganından hareketle, her sektör ve pozisyondaki adaylar için binlerce iş fırsatı, firmalar için milyonlarca aday sunan Eleman.net, geride bıraktığı 12 yılda 1,5 milyon iş ilanı ve 50 milyon başvuru ile 460 bin kişiye istihdam olanağı sağlamıştır.

250.000+ Firma
10.000.000+ İş Arayan
5.000.000+ Aylık Ziyaretçi

İşkur Özel İstihdam Bürosu

Eleman.net (Piko Danışmanlık Hizmetleri A. Ş.), Türkiye İş Kurumu’nun 606 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. Online ortamda mavi yaka ve ara eleman arayışındaki firmaların ilk tercihi ve en kısa sürede eleman bulmasını sağlayan tek sitedir.

Ayda 5 Milyon Ziyaretçi

İş ilanları sitesi Eleman.net aylık 5 milyon ziyaretçisi ile milyonlarca iş arayan ve binlerce iş verenin buluşma noktasıdır. Türkiye'de en çok ziyaret siteler arasında ilk 100'de yer alan Eleman.net Türkiye'nin istihdam kaynağı olmaya devam ediyor.

Eleman.net bir GD Holding iştirakidir.

Online iş ilanları sitesi eleman.net olarak firmaların eleman, iş arayanların iş bulabilmesi için çalışıyoruz. Çok sayıda iş arayanı iş sahibi yaptık, çok sayıda iş ilanları yayınlandık. Sitemize eleman.net, eleman net olarak arama yaparak ulaşabilirsiniz. Eleman.net online sitemizde iş ilanları yayınlayarak gelişmiş başvuru araçlarını kullanabilirsiniz. Şu anda birçok sektörde onbinlerce iş ilanı yayınlanmaktadır ve bu ilanlar ile binlerce aday iş sahibi olmaktadır. Sizde iş ilanı yayınlayarak aradığınız elemanı hemen bulabilirsiniz.

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

icon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?