Eleman.net 2005 yılından bu yana firmaların ve adayların online ortamda bir araya gelmesini sağlayarak adayların iş, firmaların eleman bulmasını sağlayan bir insan kaynakları sitesidir. Kolay kullanımı , hızlı altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hızla büyüyerek sektördeki lider firmalardan biri haline gelmiştir.

Eleman.net, 60'ın üzerinde çalışanı ile Ataşehir'de Piko Plaza'da hizmet vermektedir.

Kullanıcılarına, her biri kendi alanında uzman çalışanlardan oluşan;

  • Çağrı Merkezi
  • Operasyon Ekibi
  • Destek Ekibi
  • Kurumsal Satış Ekibi
  • Pazarlama Ekibi
  • Bilgi İşlem Departmanı
  • Muhasebe Departmanı ile sizlere en hızlı ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Eleman.net (Piko Danışmanlık Hizmetleri A. Ş.), Türkiye İş Kurumu’nun 606 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Eleman.net, Türkiye'nin iş ilanları sloganıyla 240.000 üye firma, 10.000.000 fazla iş arayan ve 20.000 aktif iş ilanı ile hizmet veriyor.

Eleman.net Hakkında

Online ortamda mavi yaka ve ara eleman arayışındaki firmaların ilk tercihi ve en kısa sürede eleman bulmasını sağlayan tek sitedir. Eleman.net olarak hedefimiz daha geniş kitlelere ulaşarak istihdama katkı sağlamaktır.

Eleman.net bir GD Holding iştirakidir.

Eleman.net İş İlanları

Eleman.net online iş ilanları sitesi firmaların eleman, iş arayanların iş bulabilmesi için çalışıyoruz. Çok sayıda iş arayanı iş sahibi yaptık, çok sayıda iş ilanları yayınlandık. Sitemize eleman.net, eleman.net olarak arama yaparak ulaşabilirsiniz. Eleman.net online sitemizde iş ilanları yayınlayarak gelişmiş başvuru araçlarını kullanabilirsiniz. Şu anda birçok sektörde onbinlerce iş ilanı yayınlanmaktadır ve bu ilanlar ile binlerce aday iş sahibi olmaktadır. Sizde iş ilanı yayınlayarak aradığını elemanı hemen bulabilirsiniz.