• İş İlanları
Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

iş ilanları

Eleman İlanları

En yeni iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İş İlanları

Mavi yaka ve ara kademede lider insan kaynakları platformu Eleman.net’te her gün yüzlerce sektör ve pozisyonda iş ilanı yayınlanıyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, geniş firma ve sektör çeşitliliği sayesinde mesleğinize ve beklentilerinize en uygun iş ilanlarına burada ulaşabilirsiniz. Büyük ve orta ölçekli firmaların acil personel ihtiyaçları için öncelikli tercih ettiği Eleman.net’te, üretimden hizmet sektörüne, lojistikten perakendeye kadar en aktif sektörlerde güncel iş ilanlarına kolayca başvurabilir, size uygun işlerde kısa sürede istihdam edilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstelik, yakınımdaki iş ilanları özelliği sayesinde konumunuza en yakın iş ilanlarını saniyeler içinde görüntüleyebilirsiniz. Eleman.net’e üye olup özgeçmişinizi aktif hale getirdiğinizde iş bulma şansınız daha fazladır. Eleman.net’e özel yapay zeka destekli aday havuzu sistemi sayesinde Eleman.net’teki özgeçmişiniz, sizin niteliklerinize sahip personel arayan firmaların aday havuzunda gösterilir. Böylece, iş başvuru yapmadan da yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Klasik özgeçmişinizin yanı sıra Eleman.net’in video özgeçmiş sistemi sayesinde kendinizi, beklentilerinizi ve mesleki bilgilerini daha iyi ifade edebilir, özgeçmiş değerlendirme sürecinde işe alım uzmanlarının dikkatini çekebilirsiniz. Gizle Devamını Göster

Sık Sorulan Sorular

Güncel iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Mavi yaka ve ara kademe dahil birçok pozisyonda güncel iş ilanlarına Eleman.net ile ulaşabilirsiniz. 350 binden fazla firma her gün Eleman.net'te güncel iş ilanları yayınlamaktadır. Siz de özgeçmişinizi oluşturun, ana sayfadaki arama kutusuna mesleğinizi yazın ve arama yapın. Arama sonuç sayfalarındaki filtreleri kullanarak iş ilanlarını şehre, ilçeye ya da sektöre göre filtreleyebilirsiniz. İlan sayfalarındaki “Başvuru Yap” butonuyla iş ilanlarına hemen başvurun. İşe alım uzmanlarının dikkatini çekebilmek için güncel özgeçmişinize ek olarak Eleman.net üzerinde video özgeçmiş oluşturabilirsiniz.

İş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Birkaç adımda Eleman.net üyeliğinizi ve özgeçmişinizi oluşturup kendinize uygun iş ilanlarına başvurabilirsiniz. İş ilanlarına başvurabilmeniz için özgeçmişiniz olmalıdır. Dilerseniz ilan sayfasındaki "Hızlı Özgeçmiş Oluştur" butonuyla birkaç adımda özgeçmişinizi oluşturup başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eleman.net ana sayfasındaki arama kutusunda, şehir seçimi yaptıktan sonra mesleğinizi yazarak arama yapın. Karşınıza çıkan iş ilanları listesinden size en uygun olanlarına giriş yapın. İlan detay sayfasında yer alan "Başvuru Yap" butonu üzerinden iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Yakınımdaki işletmelere ait iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Eleman.net ana sayfasında, arama kutusunun altındaki "Yakınınızdaki İşler" seçeneğine basın. Böylece size yakın işletmelerden verilmiş iş ilanları listelenecektir. Dilerseniz listeleme sayfasındaki arama kutusuna mesleğinizi yazarak size en uygun iş ilanlarını filtreleyebilirsiniz. "Yakınınızdaki İşler" özelliğini kullanabilmeniz için internet tarayıcınızın konum izinleri açık olmalıdır.

İş ilanlarında aranan kriterleri nasıl görebilirim?

Eleman.net, işveren ile iş arayanları buluşturan platformdur. Türkiye genelinde binlerce firma her gün Eleman.net'te iş ilanları yayınlamaktadır. Her firma, açık pozisyonlarına göre iş ilanı yayınlar. İş ilanı detay sayfasına giriş yaptığınızda, personel arayan firmanın iş ilanına yazdığı kriterleri görebilirsiniz.

Hangi firmalar ve sektörler iş ilanı yayınlıyor?

Mavi yakada lider insan kaynakları platformu Eleman.net'te her gün Türkiye'nin 81 ilinden 70'den fazla sektörde yüzlerce pozisyon için iş ilanı yayınlanmaktadır. Ancak, işletme sayısına ve nüfus yoğunluğuyla orantılı olarak en fazla iş ilanı başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi şehirlerinden verilmektedir. Ardından Ankara başta olmak üzere Eskişehir, Konya, Kayseri gibi Orta Anadolu Bölgesi şehirleri gelmektedir. En fazla iş ilanı verilen diğer coğrafi bölgeler ise Ege Bölgesi, Akdeniz bölgesi, Karadeniz Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesi olarak sıralanmaktadır.

Gizle
Devamını Göster

İş İlanları

Yeni iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İş" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur