Big Chefs İş İlanları

Big Chefs İş Başvurusu

Big Chefs

Büyük Şefler, Cafe ve Brasserie olarak, yeme - içme kültürünün gelişmesine öncülük ederek ve sektöre yön vererek, "saygın ve güvenilir marka" bilinci ile marka değerimize sahip çıkıyoruz. Hedefimiz, uluslararası bir marka olma yolunda, her gün bir öncekinden fazlasını amaçlayarak, "Büyük Şefler" adını dünyanın en beğenilen mutfakları arasına yazdırmaktır. Büyük Şefler olarak lezzet yolculuğumuz, kurucumuz Gamze Cizreli tarafından 2007 yılında Ankara'da başladı. 2009 yılında Gamze Cizreli ve Saruhan Tan ortaklığı ile tüm Türkiye'de Büyük Şefler zinciri olduk. Türkiye genelinde 66 Yurt dışında 12 şubemiz ve üç bin kişiyi aşkın ekibimiz ile yılda toplam 6 milyondan fazla misafir ağırlıyoruz. Her gün kapılarımızı, misafirlerimize kendilerini iyi hissettirmek; samimi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla onları en iyi şekilde ağırlamak için açıyoruz. Yeni ve güncel lezzetleri yöresel tatları da katarak en şık şekilde beğenilerinize sunuyoruz.

Big Chefs İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Big Chefs firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Restorancılık %100

Big Chefs İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Big Chefs firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Restoran %29.1
Cafe / Kafe %25.5
Servis %21.2
Mutfak %10.9
Endüstriyel Mutfak %10.9
Diğer %2.4

Big Chefs İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Big Chefs firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
İşletme Müdürü %5.9
Restoran Müdürü %5.9
İşletme Yöneticisi %5.9
Restoran İşletme Müdürü %5.9
Bulaşıkçı %5.4
Diğer %71

Big Chefs İçin Şehir Dağılımı

Big Chefs firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %9.8
İstanbul Avrupa %9.8
Aydın %7.8
Bursa %7.8
Konya %7.8
Diğer %56.9

Big Chefs iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Big Chefs" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur