facebook

Bizim Servis Hizmetleri

Hizmet Ankara

İş İlanları

Hakkında

Bizim Servis Hizmetleri

Bizim Servis A.Ş.; Temizlik, Servis, Yönetim Hizmetleri, IT Danışmanlık Hizmetleri, Peyzaj Bitki Bakım, Dekorasyon alanlarında müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.
Kongre, fuar, seminer, konser vb. organizasyonlar ile iş yeri, otel, hastane, alışveriş merkezi gibi kuruluşlarda part-time ya da full-time olarak görev yapacak konusunda deneyimli personelimizle tüm taleplerinizi karşılamaktayız.
Vallet parking, hostes, garson, şoför, temizlik elemanı gibi yardımcı personelimizle part-time veya full-time seçenekleriyle hizmet vermekteyiz.
Uzman temizlik ekibimiz ile ‘’Marina ve Yat temizliği, Okul ve Yurt temizliği, Spor tesisleri temizliği, Site ve Özel konut temizliği, Dış cephe cam temizliği, Alışveriş merkezi temizliği’’ alanlarında hizmet vermekteyiz.

Bizim Servis Hizmetleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Bizim Servis Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?