Bizim Servis Hizmetleri

Bizim Servis Hizmetleri İş İlanları

Bizim Servis Hizmetleri İş Başvurusu

Bizim Servis Hizmetleri

Şirketimiz, 2005 yılında kurulmuş olup ülkemizin önde gelen firmalarından biridir ve tesis yönetimi, temizlik, ofis destek, servis ve ikram hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Bizim Servis olarak, müşterilerimize maliyetlerini düşürmeleri ve asıl işlerine odaklanarak verimli sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmak için uzmanlığımızı kullanmaktayız. "Farkı Yaşatır" sloganımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, kapsamlı ve özenli bir hizmet anlayışını benimsememizi ifade etmektedir.

Şirketimiz, 4 bölge ofisi ve 3.000'den fazla çalışanıyla sektöründe lider firmalara hizmet vermektedir ve yüksek kalite ve karşılıklı güvenle büyümeyi sürdürmektedir.

Hizmetlerimiz arasında temizlik hizmetleri bulunmaktadır. Çalışma ortamının en üstün kalitede temizliğini, çalışanlarınızın ve konuklarınızın sağlığı ve memnuniyeti için gerçekleştiriyoruz.

Servis ve ikram hizmetleri sunarak konuklarınıza ve çalışanlarınıza kusursuz ve kaliteli yiyecek ve içecek servisi sağlamaktayız. Özel eğitimli personelimizle bu hizmeti sunmaktayız.

Tesis yönetimi hizmeti, asıl işiniz dışındaki tüm detayları tek bir noktadan yönetmek istediğinizde ve bu konuda uzman bir kuruluş aradığınızda size yardımcı olmaktayız.

Bizim Servis olarak, yardımcı iş niteliğindeki tahmil ve tahliye hizmetlerinizi hızlı, güvenli, esnek ve maliyet avantajı sağlayacak şekilde koordinasyon içinde yerine getirmekteyiz.

Bordrolama hizmetleri konusunda uzman kadromuz ve teknolojik altyapımızla tüm teknik bordrolama işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve yasal gereklilikleri eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

Resepsiyon ve danışma hizmetleri, işletmenizin görünen yüzüdür ve kurumsal itibarınızı desteklemek için eğitimli ve güleryüzlü personel ile gerçekleştirilmesi önemlidir.

Paketleme hizmetleri ile yetişmiş personel ihtiyaçlarınızı sürekli ya da dönemsel olarak en hızlı şekilde karşılamaktayız.

Bizim Servis Hizmetleri İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Bizim Servis Hizmetleri firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %64
Üretim %16
İş Güvenliği %8
Plastik %8
Hizmet %4

Bizim Servis Hizmetleri İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Bizim Servis Hizmetleri firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Paketleme %30.8
Temizlik %23.1
Sevkiyat / Stok %7.7
Teknik %7.7
İş Sağlığı ve Güvenliği %7.7
Diğer %23.1

Bizim Servis Hizmetleri İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Bizim Servis Hizmetleri firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Paketleme Elemanı %26.1
Temizlik Görevlisi %26.1
Forklift Operatörü %17.4
Evde Bakım Hemşiresi %8.7
Bakım Onarım Teknisyeni %8.7
Diğer %13

Bizim Servis Hizmetleri İçin Şehir Dağılımı

Bizim Servis Hizmetleri firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %33.3
Kocaeli %18.2
İstanbul Avrupa %18.2
Ankara %6.1
Balıkesir %6.1
Diğer %18.2

Bizim Servis Hizmetleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Bizim Servis Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur