facebook

EFM TESİS YÖNETİMİ VE SERVİS HİZMETLERİ A.Ş

Holding İstanbul Avrupa ekofms.com

EFM TESİS YÖNETİMİ VE SERVİS HİZMETLERİ A.Ş İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

EFM TESİS YÖNETİMİ VE SERVİS HİZMETLERİ A.Ş

EFM’de bizler, varlıklarınızın en uygun şekilde yönetilmesi için gerekli çözümleri geliştirerek, sizi lider yapan alana odaklanmanıza olanak sağlıyoruz. Sizlerle bire bir çalışarak, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak geliştirilmiş çözümler üretiyoruz. Gereksinim duyduğunuz uzmanlık, verimlilik ve güvenilirliği sunarak, dış kaynak kullanımıyla sağlanan işletme ve bakım hizmetlerinin avantajlarını sunuyoruz. Bunlara ek olarak, EFM hizmetlerinin size katacağı değerler: Artan işletme verimliliği Artan satın alma gücü sayesinde maliyetlerin düşürülmesi Varlıklarınızın değer ve kullanım süresinin artması Müşterilerinize daha etkin hizmet sunma imkanı Teknik işletme bakım ve onarım hizmetleri, güvenlik, profesyonel temizlik, bahçe bakım, ilaçlama ve idari hizmetler gibi tüm uzmanlık alanlarımızda sürekli olarak bilgiye ve insana yatırım yaparak ve başarısı kanıtlanmış yöntemleri kullanarak tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz

EFM TESİS YÖNETİMİ VE SERVİS HİZMETLERİ A.Ş iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Efm Tesis Yönetimi Ve Servis Hizmetleri A. Ş" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?