Genser Güvenlik Sistemleri

Güvenlik İstanbul Avrupa
Genser Güvenlik Sistemleri İş İlanları
Hakkında

Genser Güvenlik Sistemleri

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş. 1995 yılından itibaren koruma ve güvenlik hizmetlerinin en iyi şekilde verilmesi için alt yapısını ve kadrosunu 5188 sayılı özel güvenlik yasası’nın ön gördüğü çerçevede tamamlamış olan şirketimiz; AVM, Site, Fabrika, Holding, Toplantı ve Konferans, Denetim güvenliği ile koruma güvenlik ve hizmetleri, Güvenlik Danışmanlığı ve Risk Analizi Hazırlanması, CCTV Sistem Entegrasyonu hizmet sahalarında yer almaktadır.
Huzurlu, güvenli ortam ve mutlu müşteri ilkesini benimseyen şirketimiz, çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklenti ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte kaliteli hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Genser Güvenlik Sistemleri iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?