facebook

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş. İş İlanları

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş. İş Başvurusu

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

1942 yılında kurulan Horoz Lojistik, uluslararası ortaklıkları, istihdam sağladığı ekonomik katkı ve yaratmış olduğu değer ile lojistik sektörünün lider konumuna sahip bir dev şirkettir.

Horoz, Türkiye'nin lojistik sektöründe ilk milli kuruluşu olup bugün 5 kıtada, 109 ülkede ve 600 noktada entegre lojistik çözümleri sunabilmektedir.

Horoz Holding, ana faaliyet alanı olan lojistik hizmetleri kapsamında iki büyük şirketi ile faaliyet göstermektedir. Horoz Lojistik, yurt içi komple taşıma, depolama ve dağıtım, uluslararası karayolu ve demiryolu taşımacılığı hizmetleri sunarken, Horoz Bolloré Logistics ise denizyolu-havayolu forwarding, konteyner dahili taşımacılık ve proje kargo taşımacılığı alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir.

Horoz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini entegre bir şekilde sunarak müşteri beklentilerini karşılamayı ve özel çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

Sektörde yerli sermaye ile kurulan en köklü kuruluşlardan biri olan Horoz, bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde nitelikli insan kaynağının yetişmesine katkıda bulunarak sektörel gelişime destek sağlamaktadır. Horoz Eğitim Vakfı (HOREV) aracılığıyla sosyal sorumluluk projeleri yürüterek Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışladığı 2 okul ve başarılı öğrencilere sağladığı burslar ile bu öncü yaklaşımını da göstermektedir.

Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve Tic. A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri Ve Tic. A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur