facebook

Kobra Group

Güvenlik İstanbul Avrupa kobra.com.tr

Kobra Group İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Hakkında

Kobra Group

Kobra Group Kimdir?
2000 yılından bu güne yaklaşık 20 yıldır Güvenlik, Denetim-Gözetim, Temizlik, Teknik Destek, Bahçe Bakım vb. gibi Yönetim Hizmetleri ve İş Sağlığı ve Güvenliği/OSGB sektörlerinde hizmet veren KOBRA Group 6 şirketten oluşan bir şirketler grubudur.

Vizyonu “Öncelikle “Müşteri Memnuniyeti”ni göz önünde tutarak; güvenilirlik ve süreklilik içeren tutarlı hizmet anlayışıyla Hizmet Sektöründe kalıcı ve aranılır olmak”, Misyonu ise Müşterileri tarafından istenilen hizmetleri mümkün olabilecek en üst standartlarda sağlamak için var gücüyle çalışan bir ekibe sahip olan, bu amaçla verilecek eğitimlerin önemini bilen, toplum duyarlılığını, çevre ve iş güvenliğini önemseyen, hizmet kalitesini geliştirmek” olan KOBRA Group bu hedeflerini gerçekleştirebilmek için sizlere yani “şirketini temsil edebilecek, ekip ruhu taşıyan, iş ahlakına sahip ve güvenilir kişilere” ihtiyacı olduğunun farkındadır.

Sizler de bu oluşumun içinde yer almak isterseniz sizi de aramızda görmek ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak bizlere mutluluk verecektir.

KOBRA Group

Kobra Group iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kobra Group" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?