KOÇ İLETİŞİM BİLİŞİM YAZILIM

Telekomünikasyon ve Network Trabzon

KOÇ İLETİŞİM BİLİŞİM YAZILIM İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Hakkında

KOÇ İLETİŞİM BİLİŞİM YAZILIM

2012 yılında, Türkiye'de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, Trabzon ilinde bu hizmetlerini sunmak için Trabzon’daki tek Superonline Abone Merkezi olarak Koç İletişim ile çalışmayı tercih etmiştir. Koç İletişim, ilke olarak benimsediği müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kurmuş olduğu profesyonel kadrosu, sektör bilgisi ve tecrübesi, gelişmiş teknik altyapısı ile satış – kurulum – arıza - teslimat süreçleri üzerine hizmet vermektedir. Turkcell Superonline’ın DSL çözüm ortağı olan Koç İşlem Merkezi, DSL biriminde 18 ilin bölge bayisi, Fiber biriminde ise Trabzon’daki tek Superonline Abone Merkezidir.

KOÇ İLETİŞİM BİLİŞİM YAZILIM iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Koç İletişim Bilişim Yazılım" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?