KOÇ İLETİŞİM BİLİŞİM YAZILIM

Telekomünikasyon ve Network Trabzon
KOÇ İLETİŞİM BİLİŞİM YAZILIM İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

KOÇ İLETİŞİM BİLİŞİM YAZILIM

2012 yılında, Türkiye'de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, Trabzon ilinde bu hizmetlerini sunmak için Trabzon’daki tek Superonline Abone Merkezi olarak Koç İletişim ile çalışmayı tercih etmiştir. Koç İletişim, ilke olarak benimsediği müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kurmuş olduğu profesyonel kadrosu, sektör bilgisi ve tecrübesi, gelişmiş teknik altyapısı ile satış – kurulum – arıza - teslimat süreçleri üzerine hizmet vermektedir. Turkcell Superonline’ın DSL çözüm ortağı olan Koç İşlem Merkezi, DSL biriminde 18 ilin bölge bayisi, Fiber biriminde ise Trabzon’daki tek Superonline Abone Merkezidir.

KOÇ İLETİŞİM BİLİŞİM YAZILIM iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?