facebook

SGA GÜVENLİK İş Başvurusu

SGA GÜVENLİK

SGA Güvenlik, deneyimli ve dinamik kadrosuyla dünya standartlarında güvenlik hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. İşyerleri, kurumlar, kişiler ve konutlarda güvenlik görevlerini üstlenerek, müşterilerine güvenli ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır.

Özel güvenlik hizmetinde insan faktörünü ön planda tutan SGA Güvenlik, yüksek teknolojiye sahip güvenlik cihazları ve sistemlerini kullanmaktadır. Personeline sürekli hizmet içi eğitimler vererek, personelini denetleyerek, kesintisiz ve doğrudan hizmet ortamı oluşturmaktadır.

Sektördeki değişimleri ve yenilikleri yakından takip eden SGA Güvenlik, ekonomik şekilde kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Teknik olarak iyi yetişmiş, disiplinli ve üstün niteliklere sahip personeliyle kusursuz güvenlik hizmeti sağlamaktadır.

SGA Güvenlik, işyeri, kurum, kişi ve konut güvenliği ve korumasının yanı sıra projeler için özel güvenlik hizmetleri, güvenlik otomasyon sistemleri yönetimi ve özel organizasyonlar için güvenlik hizmeti sunmaktadır. Kaliteli güvenlik personeliyle müşterilere güvenli yaşamı sunmanın gururunu yaşamaktadır.

SGA Güvenlik, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine ilişkin kanun ve uygulama yönetmeliğine uygun olarak çalışmaktadır. Kayıt ve tutanakları düzenlemekte ve personellerine iş güvenliği, hizmet içi eğitimler ve kişisel gelişim kursları sağlamaktadır. Personellerin sağlık kontrollerini iş yeri hekimi tarafından yapmaktadır.

Güvenlik amirleri tarafından 7 gün 24 saat görevde olan personellerin denetimini yapmakta ve denetim raporlarını müşterilere sunmaktadır. Değişen kanun ve yönetmelik maddelerini güvenlik görevlilerine aynı gün içinde bildirmektedir.

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillenen güvenlik programları hazırlamakta ve sunmaktadır. Çağdaş üniformalı, teçhizatlı ve donanımlı personellerden oluşmaktadır.

SGA GÜVENLİK iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Sga Güvenlik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur