Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. İş İlanları

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. İş Başvurusu

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

1992 yılında Bilkent Holding'e bağlı şirketlerin özel güvenlik teşkilatı olarak, özel güvenlik hizmeti ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan, güvenlik sektörünün her alanında; özel güvenlik, elektronik güvenlik, alarm izleme, liman ve gemilere yönelik RSO ve danışmanlık hizmeti ile özel güvenlik eğitimi konularında faaliyet gösteren Tepe Savunma ve Güvenlik Sis. San. A.Ş., 2011 yılında Tepe Güvenlik A.Ş.'yi kurarak elektronik güvenlik alanındaki faaliyetlerini ayrı bir çatı altında yürütme kararı almıştır.

Tepe Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile elektronik güvenlik alanında Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eden Tepe Güvenlik A.Ş., uzman mühendis kadrosu ile elektronik güvenlik alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz, projeye özel elektronik güvenlik sistemi tasarımı yapmakta ve etkin güvenlik çözümleri sunmaktadır. İstenildiği taktirde şirketimiz, özel projelerde danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Hizmet %48.2
Temizlik %27.6
Güvenlik %7
Bankacılık / Finans %5
İş Güvenliği %4
Diğer %8

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Temizlik %67.2
Destek Hizmetleri %8.2
Güvenlik %7.2
Teknik %5.1
İş Güvenliği %4.1
Diğer %8.2

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Temizlik Görevlisi %57.1
Güvenlik Görevlisi %3.1
Temizlik Şefi %3.1
Çay Servis ve Temizlik Elemanı %3.1
C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı %3.1
Diğer %30.4

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. İçin Şehir Dağılımı

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %32.2
İstanbul Avrupa %29.8
Kocaeli %8.8
Ankara %4.9
Gaziantep %3.9
Diğer %20.5

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur