United Group İş İlanları

United Group İş Başvurusu

United Group

1974 yılında otomotiv sektöründe faaliyetlerine başlayan United Group, günümüzde Entegre Tesis Yönetim hizmetleri, Güvenlik, Profesyonel Temizlik, İnşaat, Otomotiv ve Teknoloji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

2014 yılında yaşanan değişim ve dönüşümle birlikte United Group, her geçen yıl hızla büyüyen ve gelişen bir yapıya sahip olmak için farklı sektörlere yatırım yapmıştır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle ilerleyen United Group, yüksek kaliteli entegre çözümleri müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

United Group, İstanbul Genel Merkezi ve Ankara Bölge Ofisi ile Türkiye'nin 68 ilinde faaliyet göstermekte olup, 350 idari personel ve 8000'den fazla saha çalışanıyla hizmet vermektedir. Milli ve kültürel değerlere saygı göstererek, küreselleşen dünyanın iş ve rekabet koşullarına uygun şekilde hareket etmeyi hedefleyen United Group, Türkiye Ekonomisi'ne katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

United Group, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını en iyi şekilde değerlendirerek, küresel bir oyuncu olma vizyonuyla ilerlemekte ve ülke ekonomisine fayda sağlayacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını araştırmayı sürdürmektedir.

United Group İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, United Group firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %72.7
Temizlik %27.3

United Group İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, United Group firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %72.7
Temizlik %27.3

United Group İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, United Group firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Görevli %45.5
Temizlik Görevlisi %27.3
Güvenlik Görevlisi %27.3

United Group İçin Şehir Dağılımı

United Group firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %69.2
İstanbul Anadolu %30.8

United Group iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "United Group" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur