Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Balıkesir Diğer iş ilanları

Balıkesir'de Eleman Arayanlar

En yeni Balıkesir Diğer iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

Balıkesir İş İlanları

Marmara ve Ege bölgelerinde de toprakları bulunan Balıkesir ili, pek çok farklı niteliği ile öne çıkar. Yaz turizminin gözde tatil beldelerini sınırlarında barındıran kent, termal suları ile kaplıca turizminde de gözdedir. Dört mevsim turist ağırlayan Balıkesir’de turizme bağlı pek çok sektör oldukça gelişmiştir. Madencilik, enerji ve sanayi alanlarında da büyük gelişmeler kaydeden Balıkesir, tarım ve hayvancılık sektörlerinde de öne çıkar. Tarıma ve hayvancılığa bağlı sanayi de şehirde gözle görülür biçimde gelişme gösterir. Tüm bu çeşitlilik içerisinde kentte iş olanakları da bir hayli fazladır. Hem vasıflı hem de vasıfsız elemanlar için Balıkesir iş ilanları yayınlanır. Hem il merkezinde hem de farklı ilçeler özelinde yayınlanan ilanlar tam zamanlı, part time, mevsimlik, geçici ve serbest zamanlı gibi farklı çalışma şekilleri içerir. Balıkesir’de yayınlanan tüm iş ilanlarına Eleman.net’ten ulaşabilir, dilediğiniz seçeneklere başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkesir’de Öne Çıkan Sektörler ve İş İmkanları Nelerdir?

Balıkesir iş ilanlarını yayınlayan firmaların sektörleri oldukça çeşitlidir. Bu çeşitliliğe uygun biçimde iş imkanları da farklılık gösterir. Kentte yer alan enerji santrallerinde çalışacak elemanlara ihtiyaç duyulur. Öte yandan tarım ve hayvancılık alanında görev yapacak deneyimli adaylar da aranır. Et, tavuk ve yumurta üretiminin öne çıktığı bölgede, bu alanda da çok sayıda iş olanağı bulunur. Otel, tatil köyü, termal tesis ve pansiyon gibi turistik işletmeler, çok sayıda farklı pozisyon için istihdam olanakları yaratır. Yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlayan kentte, turizm alanında görev yapılacak pek çok işyeri mevcuttur. Turistik lokasyonlardaki mağazalar, hediyelik eşya dükkanları, eğlence merkezleri ve plajlar da iş imkanı sunan mekanlar arasında yer alır. Zeytinyağı üretim tesisleri, sanayi kuruluşları ve çeşitli fabrikalar da Balıkesir’deki iş imkanlarını sunan yerler arasında yer alır. Tüm bunların yanı sıra Balıkesir’de faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların bağlı bulunduğu sektörler ise şöyle sıralanır:

 • Ulaşım,
 • Satış,
 • Hizmet,
 • Gastronomi,
 • Madencilik,
 • Lojistik,
 • Sağlık,
 • Sanayi.

Balıkesir iş ilanları bayan ve erkek tüm çalışanlara zengin fırsatlar yaratır. Siz de kendi özelliklerinize ve beklentilerinize en çok uyan alana yönelerek, iş arayışınızı sürdürebilirsiniz.

Balıkesir İş İlanlarında Aranan Pozisyonlar Nelerdir?

Balıkesir ilinde yayınlanan iş ilanlarına göz atıldığında pek çok farklı iş pozisyonuna rastlanır. Kentte yayınlanan ilanlarda aranan meslek grupları arasında şunlar yer alır:

 • Kargo elemanı,
 • Sosyal medya uzmanı,
 • Gıda mühendisi,
 • Mağaza satış danışmanı,
 • Ön muhasebe elemanı,
 • Resepsiyonist,
 • Fizik tedavi uzmanı,
 • İş makinesi operatörü,
 • Kat hizmetleri personeli,
 • Çağrı merkezi müşteri temsilcisi,
 • Şef garson, komi,
 • Aşçı, aşçı yardımcısı,
 • SPA terapisti,
 • Teknik servis elemanı,
 • Temizlik personeli,
 • Mağaza müdürü,
 • Kasiyer.

Kentin farklı ilçelerinde sunulan bu istihdam olanakları Balıkesir iş ilanları part time ve tam zamanlı kategorilerinde kendini gösterir. Siz de kariyerinize, eğitiminize ve deneyimlerinize en uygun meslek kolunu belirleyerek, ilgilendiğiniz firmalar ile özgeçmişinizi paylaşabilirsiniz.

Balıkesir İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Balıkesir iş ilanı bayan ve erkek kategorilerinde yayınlanan iş fırsatlarına Eleman.net’ten başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmadan önce burada kendinize bir özgeçmiş oluşturmanız gerekir. Bu alanda; kişisel bilgilerinize, eğitimlerinize ve tecrübelerinize yer vermeniz sizi öne çıkarır. İlanlara başvuru yaparken özellikle iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olmanız gerekir. Daha sonra kriterlerinize ve beklentilerinize uygun ilanları bulmak üzere aramalarınızı sürdürebilirsiniz. Pozisyon, bölüm, departman ve sektöre göre aramalar yapabilir, Balıkesir’de çalışmak istediğiniz alana yönelik yayınlanan tüm ilanlara erişim sağlayabilirsiniz. İlgili ilanları listeledikten sonra, ilan detayında yer alan kriterleri inceleyebilir, size uygun olanlara başvurunuzu iletebilirsiniz. Yine firmaların lokasyonlarına dikkat edebilir, ulaşım kolaylığı sunan seçeneklere yönelebilirsiniz. Şirketlerin talep ettiği; eğitim, yabancı dil, tecrübe ve sertifika gibi kriterleri karşılıyorsanız Balıkesir kentinde çalışmak üzere iş başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Balıkesir Sık Sorulan Sorular

Balıkesir’de hangi çalışma şekilleri bulunur?

Balıkesir kentinde çalışan kişilerin çalışma şartları ve ortamları değişebildiği gibi iş şekilleri de değişir. Turizm, tarım ve hayvancılık sektörlerinin ağır bastığı kentte bu bağlamda dönemsel, mevsimlik ve geçici iş ilanlarına sıkça rastlanır. Özellikle yaz döneminde turizm, hizmet ve eğlence gibi sektörlerde dönemsel çalışacak elemanlar aranır. Tarım sektörü ise mevsimlik işçilerin en çok rağbet gösterdiği alan olarak dikkat çeker. Öte yandan kentin farklı bölgelerinde çok sayıda tam zamanlı, yarı zamanlı ve home office çalışma imkanı da mevcuttur.

Balıkesir’de nerelerde çalışılır?

Pek çok farklı sektöre ve firmaya ev sahipliği yapan Balıkesir’de çalışma alanları oldukça farklıdır. Oteller, restoranlar, SPA alanları ve kaplıcalar bölgede değişik iş kollarına istihdam sağlar. Ayrıca hastaneler, okullar, eczaneler, kozmetik ve giyim mağazaları da kentin önde gelen çalışma alanlarını oluşturur. Plajlar, barlar, gece kulüpleri ve çay bahçeleri geçici ve dönemsel eleman ilanlarına sahne olan çalışma alanlarını oluşturur. Tarım arazileri, seralar, meralar ve tavuk çiftlikleri de ilgili alanda çalışmak isteyen adayları bekler.

Balıkesir’de en güncel iş ilanları nasıl görüntülenir?

Balıkesir ilinde yayınlanan en yeni iş ilanlarına ulaşmak için Eleman.net’in gelişmiş filtreleme fonksiyonundan yardım alabilirsiniz. Filtreleme bölümünde yer alan tarih alanında bulunan seçenekleri değerlendirerek sadece son bir günde yayınlanan ilanları görüntülemeniz mümkün olur. Böylece Balıkesir’de son 24 saat içerisinde iş ilanı yayınlayan firmaları inceleyebilir, size uygun seçenekler varsa başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster

Balıkesir İş İlanları

Balıkesir'de iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Balıkesir'de İş mi Arıyorsunuz?

Balıkesir'de İş Mi Lazım?

Balıkesir iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak Balıkesir'de istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Balıkesir'de yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Balıkesir Diğer iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Kasım 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Balıkesir Diğer" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur