Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Kağıthane iş ilanları

Kağıthane Bölgesinde Eleman Arayanlar

En yeni Kağıthane iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

Kağıthane İş İlanları

Kağıthane, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan ilçelerindendir. Beşiktaş, Sarıyer, Beyoğlu ve Eyüp ilçeleri ile komşu olan Kağıthane ilçesi, merkezi bir konumda yer alır. Yerleşim alanı olmasının yanı sıra şehrin farklı noktalarına kolay ulaşımı sayesinde yoğun bir iş sahasına sahip olan ilçede pek çok çalışana iş imkanı sağlanır. Toplam 19 mahallesi bulunan ve geniş bir alana yayılan Kağıthane’de farklı alanlarda hizmet veren pek çok kurum ve işletme bulunur. Bu firmalar personel açığına uygun özellikleri barındıran kişilere Eleman.net sayfasında yayınladıkları Kağıthane iş ilanları ile ulaşırlar.

Kağıthane iş ilanları açan şirketler ile iş başvurusunda bulunacak olanları bir araya getiren kozmopolit bir ilçe oluşu ile dikkat çeker. Bu bakımdan her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla toplumun mal ve hizmet taleplerini karşılayan işletmelere ev sahipliği yapar.

Kağıthane’de Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Kağıthane ilçesi hem özel hem de resmi kurumların faaliyet gösterdiği bir iş sahası olarak ön plana çıkar. İlçede faaliyet gösteren sektörlerin arasında; tekstil, bilişim, finans, inşaat, gıda, temizlik, matbaa, otomotiv, eğitim, sağlık ve turizm başta olmak üzere yeme- içme ile hizmet sektörleri bulunur.

Eleman.net platformunda yer alan Kağıthane eleman ilanları birbirinden farklı uzmanlık alanlarını kapsar. Büyük, orta ve küçük ölçekli firmalar ise ilçede bulunan semtlerde konumlanır. Kağıthane iş ilanlarına başvurmadan önce Kağıthane’deki semt isimlerini tanımanızda fayda var. Zira oldukça geniş bir bölgeye yayılmış olan semtlere ulaşım mesafesini hesaplamak ve rota hakkında bilgi sahibi olmak, geliş ve gidiş saatleri için size kolaylık sağlar. Kağıthane ilçesini oluşturan semtler; ilçe ile aynı adı taşıyan Kağıthane, Çağlayan, Seyrantepe, Şirince, Talatpaşa, Gültepe, Telsizler, Çeliktepe, Emniyetevler, Gürsel, Hamidiye, Nurtepe, Hürriyet, Harmantepe ve Sanayi Mahallesidir.

Kağıthane Eleman Arayan Firmalar Nelerdir?

Kağıthane eleman arayan yerler arasında tekstil üretim atölyeleri, hazır giyimde kullanılan aksesuar ve malzemelerin satışını yapan tedarikçiler, ambalaj üretimi ve satışını yapan firmalar, muhasebe büroları, sigorta acenteleri, matbaalar, dijital baskı hizmeti veren kurumlar, banka şubeleri ve aracı finans kurumları bulunur. Ayrıca Kağıthane’de restoranlar, kafeler, zincir marketler, elektrik ve inşaat firmaları, emlak ofisleri de bulunur ve Eleman.net sayfasında yayınlanan Kağıthane eleman ilanları ile iş başvurusunda bulunma imkanınız olan işletmeler arasında yer alır.

Diğer yandan mobilya imalatı ve satışını yapan kuruluşların büyük bir kısmı, ev dekorasyonunda kullanılan döşemelik kumaş, duvar kağıdı, perde, aydınlatma ve benzeri ürünlerin üretim tesisleri, satış ofisleri Kağıthane’de konumlanır. İlköğretim okulları, meslek liseleri, hastaneler, doktor muayenehaneleri ile laboratuvarlar da Kağıthane eleman arayan firmalar olarak Eleman.net sayfasında iş ilanı yayınlar.

Kağıthane’de Öne Çıkan İşler Nelerdir?

Kağıthane iş ilanları bayan ve bay eleman istihdam etmek üzere pek çok kişiye çalışma olanağı sağlar. Mesleki deneyimi olanlar, konusunda uzmanlık kazananlar, staj süresini değerlendirenler, vasıfsız elemanlar Kağıthane ilçesinde bulunan işyerlerinde çeşitli görevler üstlenirler.

Kağıthane öne çıkan işler arasında; öğretmen, sağlık görevlisi, temizlik personeli, satış danışmanı, pazarlama elemanı, elektrik teknikeri, reyon elemanı, garson, komi, aşçı, bulaşıkçı, gayrimenkul danışmanı, tekstil elemanı, model makinacı, muhasebe elemanı, özel şoför, mobilya ustası, vardiya amiri bulunur.

Kağıthane İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

İş ilanlarına ulaşmadan önce, kurumlara göndereceğiniz belgeleri hazır hale getirmeniz size kolaylık sağlar. Bunun için özgeçmişinize eğitim gördüğünüz ve mezun olduğunuz okulların, devam ettiğiniz kursların, seminerlerin bilgileri ile birlikte mesleki deneyiminizi, kullandığınız bilgisayar programlarını, varsa yabancı dil seviyenizi ekledikten sonra ek olarak kendinizi tanıtan bir ön yazı yazabilirsiniz. Ardından güvenilir kaynaklardan alınan bilgilerin ışığında işverenlerle iş arayanları bir araya getiren Eleman.net üzerinden Kağıthane iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kağıthane iş ilanı part time, tam zamanlı veya dönemsel olarak eleman alımı yapmak üzere firmalar tarafından yayınlanır. Örneğin öğrenci olan ve eğitimi ile iş hayatını eşzamanlı sürdürmek isteyen kişiler part time yarı zamanlı iş imkanlarını tercih ederler.

Kağıthane İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Öncelikle bir iş başvurusuna bulunmak için yalın bir dille yazılmış, kurallara uygun düzenlenmiş bir özgeçmiş hazırlamanız gerekir. Hemen ardından Eleman.net’e üye olarak, çalışmak istediğiniz meslek grubunu kategorilerden belirleyebilirsiniz. Şehir ve ilçe seçiminizi yapmak doğru ilanlara kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Bu nedenle İstanbul, Kağıthane olarak seçiminizi daraltabilirsiniz.

Eleman.net platformunda sürekli güncellenen iş ilanlarını takip ederek, Kağıthane eleman arayan şirketler hakkında bilgi sahibi olabilir, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bazı kurumlar çalışanlarına yarı zamanlı iş imkanı sunar. Eleman.net üzerinden Kağıthane iş ilanları part time başlığı ile arama yaparak bu firmalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kağıthane iş ilanı bayan veya bay eleman istihdam eden firmalar tarafından yayınlanır. Mesleki donanımınıza, eğitiminize, bilgi ve becerilerinize uygun iş fırsatını Eleman.net’te bulabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Kağıthane Sık Sorulan Sorular

Kağıthane iş ilanlarında yer alan işler nelerdir?

Farklı mesleklerde uzmanlaşmış kişileri bünyesinde istihdam eden çok sayıda firma Kağıthane ilçesinde üretim tesisi, merkez ofis veya şube olarak hizmet verir. Bu firmalarda görev alan personele örnek olarak, satış müdürü, depo sorumlusu, kasiyer, ön muhasebe elemanı, servis şoförü, şef garson, dağıtım elemanı, mobilya ustası, elektrik tesisatçısı, mutfak elemanı, emlak danışmanı verilebilir.

Kağıthane iş ilanlarına hangi sektörler dahildir?

İş çevresinin aktif olarak faaliyet gösterdiği Kağıthane’de farklı sektörler hizmet verir. Tekstilden, inşaata, turizmden eğitime kadar geniş iletişim ağının bir arada konumlandığı Kağıthane ilçesinin üretim, satış ve pazarlama alanında yoğunlaştığı görülür.

Gizle
Devamını Göster

İş İlanları

Kağıthane İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Kağıthane Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Kağıthane Bölgesinde İş Mi Lazım?

Kağıthane Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Kağıthane Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Kağıthane iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Aralık 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Kağıthane" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur