facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Tezgahtar
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Nilüfer Tezgahtar iş ilanları

Nilüfer Bölgesinde Tezgahtar Arayanlar

Nilüfer Tezgahtar iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. Nilüfer Tezgahtar iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları Nilüfer Tezgahtar iş fırsatları burada!

Bursa ve diğer ilçelerindeki iş ilanlarını da inceleyin.

Tezgahtar

Tezgahtar Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Tezgahtar, mağaza veya marketlerde müşterileri karşılayan, ürünlere dair soruları yanıtlayan veya çözüm üreten kişidir. Tezgahtar ne demek sorusunu daha iyi anlamak için bu kişilerin görevleri arasında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılama, ürünleri ait oldukları yerlere, istenen düzende yerleştirme, müşteriye ürünü tanıtma, fiyat bilgisi verme, ödeme işlemlerini gerçekleştirme ve stok takibi yapmanın yer aldığı söylenebilir. Müşteri iletişimine güvenerek bu alanda çalışmayı arzulayanların Eleman... Devamını Göster

Tezgahtar Nedir, Nasıl Olunur?
Tezgahtar Maaşları

İş İlanları

Nilüfer İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Nilüfer Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Nilüfer Bölgesinde İş Mi Lazım?

Nilüfer Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Nilüfer Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Nilüfer Tezgahtar iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Haziran 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "Nilüfer Tezgahtar" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?