Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Şile iş ilanları

Şile Bölgesinde Eleman Arayanlar

En yeni Şile iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Avrupa ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

Şile İş İlanları

Karadeniz’e kıyısı bulunan ve İstanbul’un turistik ilçelerinden biri olan Şile; balıkçılık, hayvancılık ve tarım faaliyetleri alanında gelişmiş bir bölgedir. Bundan dolayı bu alanlar başta olmak üzere pek çok alanda sıklıkla güncel iş ilanları yayınlanır. Şile iş ilanları özellikle turizm, tarım, hayvancılık, eğitim, bankacılık, hizmet, satış ve pazarlama alanlarında karşınıza çıkmaktadır. Çok sayıda iş arayan kişi Şile’de temizlik elemanı, aşçı, garson, resepsiyonist, güvenlik görevlisi, bankacı, müdür ve öğretmen olarak istihdam edilir. Aynı zamanda Şile iş ilanı part time, tam zamanlı ve freelance seçenekleri ile yayınlanır. Bundan dolayı dilediğiniz çalışma sekline sahip yüzlerce firma arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Şile’de Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Deniz kıyısında doğayla iç içe bir konumda yer alan Şile özellikle turizm sektöründe çok sayıda güncel iş ilanına sahiptir. Bunun yanı sıra ilçede hizmet sektöründe çalışan restoranlar, oteller ve kafelerde farklı pozisyonlar için iş ilanları yayınlar. Deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere çok sayıda vasıflı veya vasıfsız işçi hizmet sektöründe çalışma imkânına sahiptir. Ayrıca bölgede bulunan eğitim kurumları, bu sektörde çalışacak olan çok sayıda öğretmeni, stajyeri, müdürü ve halka ilişkiler personelini istihdam eder. Satış ve pazarlama sektörüne dâhil edilen market ve mağazalar reyon görevlisinden kasiyere ve temizlik personeline kadar çok sayıda pozisyon için Şile eleman ilanları yayınlar. Şile iş ilanları part time seçeneklerine sahip olmasının yanı sıra tam zamanlı, freelance ve dönemlik olarak iş ilanları bulmak da mümkündür.

Şile’de Eleman Arayan Firmalar Nelerdir?

İstanbul’un turistik bölgelerinden biri olarak kabul edilen Şile’deki oteller farklı pozisyonlarda birden fazla ilan yayınlar. Aynı zamanda aşçı, komi, garson ve kasiyerler ile çalışan restoran ve kafeler de Şile eleman arayan firmalar arasında sayılabilir. Bunun yanı sıra bölgede bulunan eğitim kurumları bünyelerinde çalıştırmak adına danışman, öğretmen, temizlik personeli ve müdürlük alanlarında personel alımı yapar. Ayrıca bölgede yer alan zincir marketler rafların düzenlenmesi, müşteriden ücretin tahsil edilmesi, market düzeninin sağlanması gibi işlerin yapılması için reyon görevlileri, kasiyerler, güvenlik görevlileri ve market müdürleri ile çalışırlar. Son olarak bankalar, kargo firmaları, tarım faaliyeti gösteren işletmeler ve mağazalar da Şile eleman arayan yerler arasındadır.

Şile’de Öne Çıkan İşler Nelerdir?

Deniz kenarında yer alan Şile’de özellikle balıkçılık alanında hizmet veren marketlerde ve yeme içme mekânlarında; satış elemanı, kasaplık, garson, komi ve aşçı pozisyonlarında iş ilanları yayınlanır. Aynı zamanda ilçede çok sayıda otel ve kamp alanı bulunduğundan dolayı oda temizliği, yemek servisi gibi işler için farklı pozisyonlarda iş ilanı yayınlanır. Bu sektörlerde resepsiyonist, bellboy, meydancı gibi vasıflı ve vasıfsız çok sayıda eleman Şile iş ilanı bayan ve bay seçenekleri ile istihdam edilir. Otel ve kamp hizmetleri veren çoğu işletme tam zamanlı eleman alırken, aynı zamanda yatılı olarak çalışma imkânlarına da sahiptir. Aynı zamanda ilçede yer alan çok sayıda zincir market; manav, satış danışmanı, reyon görevlisi, kasiyer ve güvenlik pozisyonlarında güncel ilanlar yayınlar. Şile eleman arayan şirketler arasından kendiniz için en uygun pozisyonu ve sektörü seçerek kısa sürede başvuru yapabilirsiniz.

Şile İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Şile iş ilanları bayan ve bay seçeneklerine ulaşmak için en çok tercih edilen platformların başında Eleman.net yer alır. Şile filtresini kullanarak güvenli ve hızlı bir şekilde en güncel ilanlara ulaşmana olanak tanıyan Eleman.net, çok sayıda işveren ile çalışır. Platform üzerinden profil oluşturduktan sonra konum, sektör ve çalışma stiline dair filtrelemeler yaparak, kendiniz için en uygun olan ilana anında başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda alarm bildirimlerini açarak, Şile’deki istediğiniz sektörde iş ilanı yayınlandığında bildirim alabilirsiniz. Bu sayede Şile’deki güncel ilanlara herkesten önce ve başvuru süresi bitmeden başvurabilirsiniz.

Şile İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Şile’deki farklı sektör ve pozisyonlardaki ilanlara başvurmak için Şile eleman arayanlar tarafından en çok tercih edilen platformlardan biri Eleman.net sitesidir. 2005 yılından bu yana güvenli ve hızlı hizmet sağlayan platform, Şile’deki güncel ilanları sizlere sunar. Başvuru öncesinde Eleman.net üzerinde oluşturulan profile; yaş, boy, eğitim, iş deneyimi, sahip olunan sertifika bilgilerinin yer aldığı bir CV eklenmelidir. Sonrasında ise seçilen ilanlara “başvur” butonu ile anında başvurmak mümkündür. Aynı zaman başvuru sırasında eklenen ön yazı sayesinde, işverenlerin ilgisini çekme imkânı da mevcuttur. Bunun yanı sıra başvuru sonrasında süreci takip etmek ve daha detaylı bilgi almak adına işveren ile iletişime geçmek de mümkündür.

Gizle Devamını Göster

Şile Sık Sorulan Sorular

Şile hangi pozisyonlar iş ilanı yayınlanır?

Şile’de özellikle otellerde ve restoranlarda çalışması için aşçı, garson, komi, kasiyer ve temizlik elemanı alanında iş ilanları yayınlanır. Bunun yanı sıra manav, muhasebe elemanı, satış temsilcisi ve reyon elemanı gibi pozisyonlar için de iş ilanları yayınlanır.

Şile’de çalışmak için en popüler sektörler nelerdir?

Denize kıyısı olan Şile’deki en popüler sektörler; turizm ve hizmet sektörüdür. İlçedeki çok sayıda otel, restoran, kafe ve turizm şirketi farklı pozisyonlar için birden fazla iş ilanı paylaşır.

Şile güncel iş ilanları nasıl takip edilir?

Şile’deki güncel ilanlara ulaşmak için Eleman.net sitesinden tarih, lokasyon ve sektör filtrelerini kullanarak yeni paylaşılan size en uygun ilanı anında bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilediğini şehirden ve sektörden iş ilanı oluşturarak, yeni ilanları bildirim olarak alabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster

İş İlanları

Şile İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Şile Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Şile Bölgesinde İş Mi Lazım?

Şile Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Şile Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Şile iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Aralık 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Şile" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur