Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Tuzla iş ilanları

Tuzla Bölgesinde Eleman Arayanlar

En yeni Tuzla iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Avrupa ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

Tuzla İş İlanları

İstanbul’un en fazla istihdam sağladığı ilçelerinden biri olan Tuzla, özellikle güneyinde Marmara Denizinin bulunmasından dolayı denizcilik alanında sıklıkla iş ilanı yayınlanan yerlerden biridir. İlçede bulunan tersanelerde mühendis, işçi, temizlik ve muhasebe elemanı pozisyonlarında Tuzla iş ilanları yayınlanır. Aynı zamanda bölgede Deniz Harp Okullarının yanı sıra çok sayıda devlet ve özel okul bulunur. Bundan dolayı okullarda çalışmak adına çok sayıda öğretmen ve müdür istihdam edilir. Bunun yanı sıra turizm ve hizmet sektörleri de Tuzla eleman arayan firmalar arasında sayılır. Tuzla iş ilanı part time, tam zamanlı ve freelance olarak yayınlanır. Dolayısıyla dilediğiniz çalışma şekline sahip çok sayıda iş imkânı bulmanız mümkündür. Bunun yanı sıra proje bazlı ya da stajyer olarak da çalışabileceğiniz çok sayıda iş ilanı mevcuttur.

Tuzla Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Tuzla eleman arayan şirketler birçok farklı sektörde karşınıza çıkabilir. Özellikle gemicilik sektöründe farklı pozisyonlarda birden fazla iş ilanı yayınlanır. Bunun yanı sıra üretim sektöründe hizmet veren; tekstil, hazır giyim, deri, gıda, makine, hammadde, metal, otomotiv fabrikaları da hem vasıflı hem de vasıfsız yüzlerce işçiyi istihdam eder. Tersane bölgesinde olan ilçede aynı zamanda lojistik, taşımacılık ve ticaret alanlarında da Tuzla iş ilanları part time ve tam zamanlı olarak yayınlanır. Ayrıca hizmet sektöründe çalışan dershane, okul, kurs, otel, restoran gibi kurumlar da Tuzla’da eleman arayan iş yerleri arasında sayılır. Bunların dışında eğitim, inşaat, finans, medya, sağlık ve sosyal hizmetler sektörlerinde her geçen gün güncel ilanlar yayınlanır.

Tuzla’da Eleman Arayan Firmalar Nelerdir?

Tuzla eleman ilanları özellikle denizcilik sanayisinde hizmet veren şirketler tarafından sık sık yayınlanır. Denizcilik ve turizm alanında hizmet veren firmalar; elektrik teknisyenlerini, muhasebe sorumlularını, inşaat mühendislerini, iş sağlığı ve güvenliği personellerini kendi bünyelerinde çalıştırır. Bunun yanı sıra Tuzla’da yer alan özel okullar da bünyelerinde çok sayıda öğretmeni, temizlik personelini ve okul müdürlerini istihdam eder. Aynı zamanda geniş bir organize sanayi bölgesine ev sahipliği yapan Tuzla’da gıda, tekstil, hammadde, ambalaj ve yedek parça üreten fabrikalar; üretim müdürü, paketleme görevlisi, vasıfsız işçi, usta, teknisyen, makine mühendisi, güvenlik görevlisi ve operatör ile çalışır. Ayrıca Tuzla iş ilanı bayan ve bay seçenekleri ile alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, mağazalarda, marketlerde ve pastanelerde çalışmak da mümkündür.

Tuzla Öne Çıkan İşler Nelerdir?

Tersane bölgesi olan Tuzla’da en fazla öne çıkan iş imkanı denizcilik alanındadır. Tersanelerde, gemi mühendisi, çarkçıbaşı, teknik ressam, usta ve tekniker olarak çalışmak mümkündür. Aynı zamanda mühendislik ve teknisyenlik alanında çok sayıda kişi Tuzla’da istihdam edilir. Bunun yanı sıra İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi Tuzla’da yer almaktadır. Sanayi bölgesinde bulunan alüminyum, ambalaj, hammadde, gıda ve tekstil alanlarında üretim yapan fabrikalar; paketleme elemanı, elektrik mühendisi, vardiya amiri, depo amiri, şoför, müdür ve müdür yardımcılığı pozisyonlarında iş ilanları yayınlarlar. Aynı zamanda Tuzla iş ilanları bayan ve bay seçenekleri ile lojistik, sağlık, eğitim alanlarında da karşınıza çıkmaktadır. Özellikle bölgede hastanelerde çalışması için çok sayıda doktor, hemşire, halka ilişkiler elemanı ve müşteri temsilcisi istihdam edilir. Tuzla eleman arayan yerler arasından birbirinden farklı pozisyonda ve sektörde iş başvurusu yaparak, kısa sürede işe başlayabilirsiniz.

Tuzla İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Tuzla eleman arayanlar tarafından en çok tercih edilen platformlardan biri olan Eleman.net her gün yenilenen güncel ilanları ile hızlı ve güvenli bir hizmet sunar. Eleman.net üzerinden İstanbul, Tuzla filtrelerini kullanarak dilediğiniz ilana anında ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda çalışma şeklini ve sektörleri de filtreleyerek size en uygun ilana daha hızlı yoldan ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra filtreli olarak arama yaptığınız ilanlar üzerinden alarm oluşturarak, güncel ilanlara ilk ulaşan kişi olma imkânını da yakalarsınız. Bu sayede başvuru süreci bitmeden her türlü ilana anında yetişmek de mümkündür.

Tuzla İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Tuzla iş ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle başvuru yapılacak sektörün ve firmanın; pozisyonda görev alacak olan çalışandan beklediği koşulları sağlamak gereklidir. Örneğin; lojistik firmalarına başvuru yapmak için lojistik bölümlerinden lisans ya da ön lisans sahibi olmak ve belli dil şartlarını yerine getirmek gereklidir. Gerekli şartları yerine getirdikten sonra Eleman.net üzerinden Tuzla filtresini kullanarak, istenilen ilanlara ulaşılır. Kişisel bilgilerin eksiksiz bir şekilde yer aldığı CV ile iş ilanlarına tek tıkla başvurulur.

Gizle Devamını Göster

Tuzla Sık Sorulan Sorular

Tuzla’daki çalışma koşulları nasıldır?

Tuzla’da her sektörden ve pozisyondan iş ilanlarını ulaşabilir. Bundan dolayı farklı çalışma koşulları mevcuttur. Kimi firmalar part time ya da tam zamanlı eleman ararken, bazıları ise dönemsel elemanlar ile çalışır. Aynı zamanda proje bazlı, freelance ve stajyer olarak da çalışmak mümkündür. Hangi çalışma şekliyle ve hangi sektörde çalışmak istediğinizi belirledik sonra Tuzla işi ilanları için Eleman.net’e göz atın.

Tuzla ilanlarına başvurmak için gerekli şartlar nelerdir?

Tuzla’daki iş ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle işveren tarafından belirlenen gerekli şartları yerine getirmiş ve talep edilen özelliklere sahip olmak gereklidir. Sonrasında ise Eleman.net üzerinden filtreli arama sistemi ile Tuzla’daki dilediğiniz sektördeki iş ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tuzla’daki popüler sektörler nelerdir?

Tuzla’da özellikle denizcilik ve üretim sektörlerinde farklı pozisyonlarda çok sayıda iş ilanı yayınlanır. Bunların dışında eğitim, sağlık, lojistik, pazarlama, finans, hizmet ve turizm sektörlerinde de farklı ilanlar ile karşılaşmak mümkündür.

Gizle
Devamını Göster

İş İlanları

Tuzla İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Tuzla Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Tuzla Bölgesinde İş Mi Lazım?

Tuzla Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Tuzla Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Tuzla iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Mayıs 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Tuzla" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur