Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Beşiktaş iş ilanları

Beşiktaş Bölgesinde Eleman Arayanlar

En yeni Beşiktaş iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

Beşiktaş İş İlanları

İstanbul’un en kalabalık ve turistik ilçelerinden biri olan Beşiktaş, çok sayıda eğlence mekânına, kafeye, mağazaya ve markete ev sahipliği yapmaktadır. Dolayısıyla bu alanda farklı pozisyonlar için çok sayıda Beşiktaş iş ilanları ile karşılaşmak mümkündür. Aynı zamanda ünlü moda evleri ve birçok ajans da ilçede yer aldığından dolayı tasarımcıdan, mankenliğe kadar farklı alanda kişiler istihdam edilir. Beşiktaş eleman arayan yerler özellikle satış danışmanı, grafik uzmanı, muhasebe elemanı, garson, aşçı ve barista pozisyonlarında iş ilanları yayınlar. Beşiktaş iş ilanları bayan ve bay seçeneklerinden kendiniz için en uygun sektörü ve pozisyonu Eleman.net üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Bölgede; tam zamanlı, part time, freelance, stajyer, home office, gececi ve gündüzcü gibi farklı çalışma koşullarına sahip çok sayıda iş imkânı mevcuttur.

Beşiktaş Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Beşiktaş, kalabalık ve gelişmiş bir ilçe olduğundan dolayı her sektörden iş ilanı ile karşılaşmak mümkündür. Beşiktaş, çok sayıda turistik yapıya ev sahipliği yaptığından dolayı turizm sektörü gelişmiş bir ilçedir. Bundan dolayı bölgede turizm, yeme-içme ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren turizm firmaları, oteller, restoranlar ve eğlence mekânları Beşiktaş eleman arayan firmalar arasında sayılabilir. Bu firmalarda Beşiktaş iş ilanları part time ve tam zamanlı seçeneklere sahiptir. Dolayısıyla iş arayan geniş bir kesime kolaylıkla hitap edebilir. Aynı zamanda perakende sektörüne dâhil olan ünlü mağazalarda; reyon elemanı, kasiyer, manav, kasap pozisyonlarında eleman alımı yapılır. Bunun yanı sıra ticaret, mühendislik, medya, gıda, eğitim, sağlık ve tekstil sektörlerinde de farklı iş imkânları mevcuttur.

Beşiktaş’ta Eleman Arayan Firmalar Nelerdir?

Beşiktaş eleman ilanları en fazla otellerde karşınıza çıkar. Oteller; temizlik görevlisi, resepsiyonist, bellboy, mühendis, şoför gibi birden farklı pozisyonlara onlarca kişiyi istihdam eder. Aynı zamanda bölgede bulunan kafe, restoran ve eğlence merkezleri yönetici, muhasebe elemanı, garson ve aşçı başta olmak üzere çok sayıda eleman ile çalışırlar. Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren ünlü markalar da ürünlerin satılması, pazarlanması ve tanıtılması için hem sahada hem de ofiste çok sayıda eleman için iş ilanı paylaşır. Bunların yanı sıra güzellik salonları, kuaförler, okullar, hastaneler güvenlik ve mimarlık ofisleri de Beşiktaş eleman arayan şirketler arasında dâhil edilebilir.

Beşiktaş’ta Öne Çıkan İşler Nelerdir?

Beşiktaş iş ilanı bayan ve bay seçenekleri ile özellikle mühendislik alanların karşınıza çıkar. CFD ve makine mühendisi pozisyonlarında çok sayıda kişi farklı firmalarda istihdam edilir. Bunun yanı sıra bölgede bulunan mağazalar ya da marketler ürünlerin satılması, stok takibi ve kasiyerlik gibi birden fazla farklı iş için satış danışmanı, pazarlama müdürü ve depo sorumlusu gibi pozisyonlarda iş ilanları yayınlar. Aynı zaman bölgenin turistik mekânlarının fazlalığından dolayı turizm, yeme-içme ve hizmet sektörlerinde; garson, şef, aşçı, servis elemanı, temizlik personeli, şoför, müşteri hizmetleri, rehber, kasiyer ve barmen alanlarında yüzlerce iş arayan kişi istihdam edilir.

Beşiktaş İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

İlçedeki iş ilanlarına en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak için Beşiktaş eleman arayanlar ve işverenler tarafından fazlasıyla tercih edilen Eleman.net üzerinde her pozisyonda güncel ilanlar paylaşılır. Beşiktaş’ta yer alan ilanlara ulaşabilmek için konum filtrelemesini kullanabilir; aynı zamanda sektör ve cinsiyet gibi filtrelerden yararlanarak, kendinize uygun olan ilanlara anında ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra Beşiktaş iş ilanı part time, tam zamanlı ve freelance gibi filtrelemeler yapmak da mümkündür. İş alarmı ve tarihe göre sıralama yapabilme imkânı ile de en güncel ilanlara da hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Beşiktaş’ta yer alan ilanlara başvurmak için öncelikle seçtiğiniz sektöre göre gerekli kriterlerin sağlanması gereklidir. Bunun yanı sıra Beşiktaş’ta ya da yakın bir bölgede ikamet etmek de işverenler açısından olumlu olarak karşılanır. Gerekli şartlar, sağlandığında Eleman.net üzerinden seçtiğiniz ilanlara, oluşturduğunuz CV sayesinde kısa sürede başvurmak mümkündür. CV içerisinde geçmiş iş deneyimlerine, sahip olunan sertifikalara, eğitim durumuna, yaşa ve referanslara yer verilmelidir. Başvuru sonrasında, süreci yakından takip etmek ve işverenle iletişim kurarak daha fazla bilgi alma imkânları da mevcuttur.

Gizle Devamını Göster

Beşiktaş Sık Sorulan Sorular

Beşiktaş iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Beşiktaş’ta çok sayıda farklı şirkette ve sektörde iş imkânları bulunsa da yayınlanan pozisyonlara başvuru yapabilmek için kişilerin gerekli kriterleri karşılaması gereklidir. Gerekli eğitimlerin alınması, sertifika programlarına katılmak, deneyim ve işin gerektirdiği özelliklere sahibi olmak bu kriterler arasında sayılmaktadır. Bunlara ek olarak Beşiktaş ilçesine yakın bir bölgede ikamet etmek de gereklidir. Siz de Beşiktaş ve yakınlarında en uygun ilanları keşfetmek için hemen Eleman.net’e göz atın.

Beşiktaş’ta tam zamanlı ve part time iş imkânları nelerdir?

Beşiktaş iş ilanları arasında hem tam zamanlı hem de part time iş ilanları bulmak mümkündür. Mühendis, aşçılık, garson, şoför, mimar, satış danışmanı, barista, yönetici, doktor, öğretmen ve muhasebe elemanı alanlarında tam zamanlı olarak çalışmak mümkündür. Aynı zaman bunlar arasında garson, aşçı, barista, satış danışmanı, şoför ve müşteri hizmetleri gibi pozisyonlarda part time ilanlar da mevcuttur.

Beşiktaş’ta turizm sektöründeki iş imkanları var mı?

Beşiktaş’ta çok sayıda tarihi ve turistik mekan olduğundan çok sayıda otel ve turizm firması mevcuttur. Bundan dolayı ilçede turizm sektöründe çalışmak isteyenler; gezi rehberi, aşçı, otel görevlisi ve garson pozisyonlarında çalışabilirler.

Gizle
Devamını Göster

İş İlanları

Beşiktaş İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Beşiktaş Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Beşiktaş Bölgesinde İş Mi Lazım?

Beşiktaş Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Beşiktaş Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Beşiktaş iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Nisan 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Beşiktaş" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur