Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Malatya iş ilanları

Malatya'da Eleman Arayanlar

En yeni Malatya iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

Malatya İş İlanları

";Doğunun batısı, batının doğusu" olarak tanımlanan Malatya şehri bulunduğu bölge içerisinde ekonomik faaliyetleri ile öne çıkar. Malatya kayısısı özellikle 1980'li yıllardan itibaren ihraç edilecek düzeyde yüksek bir üretim bandına ulaşarak şehrin başlıca geçim kaynaklarından biri olur.

80'li yıllara kadar Malatya ekonomide dışa bağımlı olması ve göç vermesi ile bilinse de bu yıllardan itibaren tarım ile zenginleşme başlamış ve zaman içerisinde üretim fabrikaları kurulmuştur. Kayısı yetiştiriciliği ile dünya çapında bir üne sahip olan şehirde tarımın yanı sıra sanayi de öne çıkan sektörler arasındadır. Bu nedenle Malatya iş ilanları genellikle bu çerçeve içerisinde şekillenir. Malatya eleman firmalar birçok farklı sektörden olsa da şehre özel olarak kayısı tarımı sayılabilir.

Malatya'da Öne Çıkan Sektörler ve İş İmkanları Nelerdir?

Malatya'da tarım faaliyetleri öne çıktığı için kayısıların toplanması, işlenmesi ve farklı şekillerde ambalajlanması için üretim yapan işletme sayısı fazladır. Kayısının yanı sıra narenciye hariç her türlü bitki yetiştirildiği için diğer tarım ürünleriyle de öne çıkar.

Dünya kuru kayısı üretiminin yaklaşık p'i Malatya'dan sağlanır. Tarımın yanı sıra geniş meraları ve besicilik imkanları ile hayvancılık için de uygun ortam vardır. Tarım ve hayvancılık sektörlerinde üretim, dağıtım ve paketleme gibi farklı alanlarda birçok vasıflı vasıfsız işçiye ihtiyaç duyulur. Malatya eleman ilanları genellikle bu sektörlere bağlı olarak farklı pozisyonlarda verilir.

Malatya eleman arayanlar arasında sanayi işletmeleri de vardır. Tekstil ve madencilik alanında yoğun faaliyet gösteren şehirlerde üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan kişiler için iş olanağı yaratılır. Vasıflı ve vasıfsız işçiler için öne çıkan sektörler sanayi, hayvancılık ve tarım olsa da Türkiye genelinde hizmet sektöründe verilen diğer ilanlarla benzer işler de sıklıkla bulunur.

Malatya'da İş İlanları Yayınlayan Firmalar Nelerdir?

Kalabalık nüfusu, gelişmiş tarım ve sanayisiyle Malatya'da ekonomik canlılık yoğundur. Şehirler arası ulaşımda önemli bir konumda olması nedeniyle taşımacılık alanında da etkin faaliyet içerisindedir. Ulaştırma ve nakliye hizmetleri veren lojistik firmalarında müdürlük, şoförlük ve ağır vasıta şoförlüğü gibi farklı mesleklerde iş bulunabilir.

Malatya iş ilanları bay ve bayan için özel olarak tarım faaliyetlerinde sıklıkla bulunur. Sanayi faaliyetleri içerisinde fabrika ve üretim tesislerinde de iki cinsiyet için özel ya da ortak açılmış ilanlar vardır. Müşteri ilişkileri, depo yükleme boşaltma, tır şoförlüğü gibi birçok farklı ilan yayınlayan firmalar vardır. Türkiye çapında faaliyet gösteren global ve yerli markaların yanı sıra Malatya'ya özel firmaları da bulabilirsiniz.

Malatya iş ilanları bayan ve bay ayrımlarına dikkat ederek beğendiğiniz ilana şimdi başvuru yapmak için hemen Eleman.net üyesi olabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Malatya Sık Sorulan Sorular

Malatya İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Malatya iş ilanları 2023 yılında birçok farklı sektörden farklı firmalar tarafından verilir. Bu ilanlara başvurmak için öncelikli olarak şartları sağlamanız gerekir. Bu nedenle ilan listesinden size uygun olan ilanı firma, iş tanımı ve konum inceleyerek seçebilirsiniz. İlan listesinde işler kısa tanımlarla ayırt edilir. Listede dikkatinizi çeken ilan üzerine tıkladığınız zaman sizi işverenin detaylı açıklama yaptığı sayfaya yönlendirir. Burada iş arayanlardan beklenen şartlar, istenen deneyim ve eğitimler, yaş ve cinsiyet gibi özellikler yer alır. Şartları karşıladığınız bir ilana en altta yer alan ";Başvur" sekmesinden başvuru yollamanız mümkündür. Sistemde kayıtlı özgeçmişiniz yoksa başvuru öncesi hızlı bir şekilde CV oluşturabilirsiniz. Bazı ilanlar cep telefonu veya e-posta adresi üzerinden başvuruya açıktır. Buradan iletişim kanallarını kullanarak da başvuru yapabilme imkanı olsa da genellikle CV yollamanız istenir. Bunu yapmanın en kolay yolu da Eleman.net üzerinden hızlı özgeçmiş oluşturmaktır.

Malatya İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Malatya şehrinde iş ilanlarına başvurarak siz de iş sahibi olmak istiyorsanız Eleman.net üyesi olarak aradıklarınızı bulabilirsiniz. İşverenler ve iş arayanları bir araya getirmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için kurulan Eleman.net iş bulmanın en kolay yoludur. Malatya'da eleman arayanlar tarafından verilen ilanlara ulaşmak için siteye ilk aşamada üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Fakat ilanlara sadece online başvuru yapılabildiği için beğendiğiniz ilana bilgilerinizi göndermek için üyelik oluşturmalısınız. Malatya'da eleman ilanları bulmak için Eleman.net sitesinin arama bölümüne aradığınız işi, ilçeyi ve tanımlamaları yazabilirsiniz. Site algoritması etiketleme sistemi ile çalışır. Bu nedenle ";Malatya Battalgazi vasıfsız işçi" şeklinde detaylı bir arama yaptığınız zaman karşınıza istediğiniz özelliklere sahip ilanlar çıkar. Ya da ";Malatya inşaat mühendisi" ve ";Malatya Yeşilyurt Part-Time" şeklinde bir arama gerçekleştirebilirsiniz. Aradığınız özelliklere uygun ilanlar sıralı şekilde liste olarak karşınıza çıkar.

Malatya İş İlanlarında Aranan Pozisyonlar Nelerdir?

Malatya iş ilanları kamu ve özel sektörde farklı ilanlar verilir. TÜİK verilerine göre yaklaşık olarak şehrin %60'ı hizmet sektöründe, %27'si sanayi ve inşaat sektöründe, %13'ü inşaat sektöründe çalışır. Organize Sanayi Bölgeleri, Küçük Sanayi Siteleri kurulması ve şehrin ulaştırma ağının geliştirilmesi ile şehirde sektör farklılaşmaları yaşandığı için bugün birçok pozisyonda ilan bulunur. Güvenlik görevlisi, tıbbi tanıtım sorumlusu, inşaat mühendisi gibi farklı görev tanımlarına sahip birçok pozisyon Malatya'da açılır. Ayrıca şehirde havaalanı olduğu için host ve hostes pozisyonları vardır. Çalışmak istediğiniz pozisyona, sahip olduğunuz sertifikalara ve sisteme göre aradığınız ilanı bulmanız kolaydır. Malatya'da ilan türüne ve pozisyon gerekliliklerine göre full time ve part time çalışmak mümkündür.

Gizle
Devamını Göster

Malatya İş İlanları

Malatya'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Malatya'da İş mi Arıyorsunuz?

Malatya'da İş Mi Lazım?

Malatya iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak Malatya'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Malatya'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Malatya iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Nisan 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Malatya" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur