Bankacılık ve Finans Bölümü

  1. Üniversite Bölümleri
  2. Bankacılık ve Finans

Bankacılık ve Finans

Bankacılık Ve Finans bölümü 4 yıllık lisans programıdır. Bankacılık Ve Finans bölümü, bu alanda hizmet sunan özel işletmelerin ve kamu kurumlarının yetişmiş insan gücü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla eğitim vermektedir. Bankacılık Ve Finans bölümü, başta Uluslararası Balkan Üniversitesi olmak üzere toplam 1 adet üniversitede bulunmaktadır. Bankacılık Ve Finans 4 yıllık lisans bölümü bünyesinde eğitim vermektedir ve eşit ağırlık türündedir.

Bankacılık ve Finans Taban Puanları

Bankacılık Ve Finans senelere göre değişmekle birlikte 2024 Bankacılık ve Finans taban puanları en yüksek olan üniversiteler aşağıdaki gibidir;

Üniversite Ücret Sıralama Puan Kontenjan/Tür
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Türkçe) (YOP: 409610479) %50 İndirimli 1.171.681 228,094 2+0+0+0+0
EA

Bankacılık Ve Finans Fakülteleri

Bankacılık Ve Finans bölümünün bulunduğu fakülteler üniversiteye göre değişmektedir. Bankacılık ve Finans fakülteleri hakkında detaylar Eleman.net Üniversite Rehberi’inde!


İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

*** Bilgiler Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan derlenmiş olup, nihai kontrollerinizi ÖSYM'nin internet sitesindeki Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'ndan yapmanız uygun olacaktır.

Eleman mı Arıyorsunuz?

400 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Bu siteyi kullanmadan önce verileriniz hakkında aydınlatma metnini, gizlilik ve üyelik koşullarını inceleyebilirsiniz.