AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş.

AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. İş İlanları

AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Sigortacılık %100

AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Sigorta / Emeklilik %94.4
Aktif Satış %5.6

AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Bireysel Satış Danışmanı %70
Sigorta Satış Temsilcisi %15
Sigortacı %5
Direkt Satış Temsilcisi %5
Sigorta Danışmanı %5

AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. İçin Şehir Dağılımı

AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Muğla %15.8
Eskişehir %5.3
Samsun %5.3
Türkiye Geneli %5.3
İstanbul Anadolu %5.3
Diğer %63.2
Hakkımızda

"Mutlu bireyleri olan, güven dolu bir toplum hedefiyle, işimizin özündeki iyiliği sunmak için varız" varlık nedenini benimsediğimiz AgeSA’da, yaklaşık 1.800 çalışanımız ile 3,9 milyon müşterimize "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünler sunuyoruz. Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank ile iş birliği bulunan güçlü bankasürans ağımız, acentelerimiz, tele satış kanalımız ve kurumsal projeler ekibimizden oluşan benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanmamız ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin birikimlerini güvence altına alarak “iyi ki” dedirtmek amacıyla çalışıyoruz.

İyinin Peşindeyiz!

Biz AgeSA'da her yeni güne, iyi bir hikâyenin parçası olmak için başlıyoruz. İçimizdeki iyinin gücüyle harekete geçiyoruz. Burada herkes, harekete geçerek sorumluluk almanın, iyiliği sunmak için denenmemiş yollardan geçmenin, birlikte başarıp, beraber kutlamanın peşinde. Burada herkes, her zaman, iyinin peşinde!

Değerlerimiz

Varlık nedenimizi hayata geçirirken bize yön gösterecek, emin olamadığımızda rehberlik edecek en önemli pusulamız “Değerlerimiz.” Değerlerimiz; bizi biz yapan, bizi özel kılan ve taklit edilemeyen davranışların bütünü, kültürümüzdür. Biz AgeSAlılar; İyilik için harekete geçer, fark yaratmak için cesur davranır ve gelişmek için sade düşünürüz. Her yeni güne iyi bir hikâyenin parçası olmak için başlar, keşfetmek için heyecan duyar ve sınırları aşmak için birlikte çalışırız.

Birikim Güvence Danışmanlarımızı Arıyoruz!

Direkt Satış kanalımızdaki Birikim Güvence Danışmanı pozisyonumuz ile müşterilerimize işimizin özündeki iyiliği sunuyor, gelecek planlarında onların yanında oluyoruz. Önümüzdeki dönemde de genişletmeye devam edeceğimiz bu kadro için gelişim fırsatlarıyla dolu bir kariyerin peşinde olan, insanların hayatına dokunmak isteyen ve sektörün okulunda kendini geliştirmek isteyen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Agesa Hayat Ve Emeklilik A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur