facebook

Alphatech Makina Ve Plastik

Alphatech Makina Ve Plastik İş Başvurusu

Alphatech Makina Ve Plastik

Alphatech Makine ve Plastik olarak amacımız; 2006 senesinden günümüze kadar süren imalatımızda, sürekli gelişen teknolojileri ve dünya standardlarını dikkate alarak efektif tesisler sunmak ve hedef edindiğimiz çevre bilinci ile sürdürülebilir çevresel esasları uygulamaktır.
Tesislerimiz; Şirketimizin Türk-Alman ortaklığı yapısı sayesinde proje başlangıcından üretimin son aşamasına kadar titiz bir çalışma ürünüdür.

Projelendirme aşamasında değişmeyen başlangıç noktamız, çevre ve maliyet kayıplarını minimize etmek olmuştur. Bu doğrultuda proses teknolojisinin yanında, enerji ve su sarfiyatının minimuma indirgenmesi, kimyasalların sürüklenme kayıplarının azaltılması ve havalandırma sistemlerinin optimize edilmesi proje amaçları arasında önemli bir yer tutar.

Belirtilen hedefleri gerçekleştirmek için sektördeki hiçbir Türk Şirketinde ve hatta dünyada dahi benzerine az rastlanan bir üretim organizasyonu oluşturulmuştur. Proseslerde kullanılan özel kimyasalları, tesis üretimini ve redresör üretimini catisi altinda toplayan ALFA SISTEM GRUP, üretimden servis hizmetlerine kadar her problemin çözümünü bünyesinde barındırma niteliğine sahiptir. ALPHA SISTEM GRUP olarak rekabet gücümüzü bu birliktelikten almaktayız

Alphatech Makina Ve Plastik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Alphatech Makina Ve Plastik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur