facebook

Ankara Teknik Yapı

Yapı Malzemeleri Ankara ankarateknikyapi.com

Ankara Teknik Yapı İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Ankara Teknik Yapı

Ankara Teknik Yapı ve Yalıtım Malzemeleri

Firmamız faaliyet alanında kendini ispatlamış tecrübeli kadrosuyla 2009 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. İnşaat sektöründe dilatasyon profilleri, dekorasyon profilleri, duvar ve köşe koruma sitemleri, alüminyum paspas sistemleri, mantolama sistemi yardımcı malzemeleri, drenaj levhaları ve drenaj levhaları montajında kullanılan izolasyon askı pimleri ile yalıtım baskı profilleri konularında faaliyet göstermekteyiz.

Dilatasyon profillerinde detaylarımız birçok resmi ve özel projelerde kullanılmıştır. Farklı dilatasyon açıklıklarına ve kullanım alanlarına göre ayrı ayrı tasarlanmış bine yakın çözüm sunmaktayız.

Dekorasyon profilleri grubunun içerisinde eşik profilleri, halı ve parke profilleri, kot farkı profilleri, merdiven burun profilleri, seramik iç ve dış köşe profillri, bordür profilleri, çalışma (genleşme) derz profilleri imalatı yapılmaktadır.

Son yıllarda önemi artan mantolama konusunda sıva fileleri ithalatının yanında misyonumuza uygun olarak detay malzemeleri de bir araya getirmiş bulunmaktayız. Fileli ve filesiz köşe profilleri, fileli ve filesiz fuga profilleri, subasman başlangıç profilleri, damlalık profilleri, denizlik uzatma profilleri, mantolama dübelleri gibi malzemeleri alüminyum ve PVC olarak farklı ölçülerde üretmekteyiz.

Alanında iyice uzmanlaşan firmamız dilatasyon profilleri, dekorasyon profilleri üretimi konusunda Türkiye'nin en tecrübeli kuruluşlarındandır. Her zaman teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık olan firmamız; standard dilatasyon profilleri, dekorasyon profilleri, mantolama yardımcı profilleri, duvar ve köşe koruma sistemlerinin yanında proje detaylarına, müşteri taleplerine yönelik özel tasarım üretimlerine de devam etmekte olup, müşterilerine çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

Ankara Teknik Yapı iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Ankara Teknik Yapı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?