Arma Kontrol Sistemleri İş Başvurusu

Arma Kontrol Sistemleri

2006 yılında Arma Kontrol’ü kurarken hedefimiz; Güvenlik Bariyer Sistemleri sektöründe bir Türk firmasının adını tüm dünyanın duymasını sağlamaktı. Bugün baktığımızda sadece Türkiye’nin değil, dünyanın pek çok ülkesinde farklı projelerde Arma Kontrol imzasını görebilirsiniz. Tasarımı ve Ar-Ge faaliyetleri mühendislerimiz tarafından geliştirilerek üretilen ürünlerimiz, uluslararası çarpışma testlerinden başarı ile geçmiştir. Uluslararası çarpışma test sertifikalarının yanı sıra arıza yapmadan kesintisiz açma-kapama yapabilen milyon serisi ürünlerde üreterek TÜV sertifikasını da almıştır. Her geçen gün Ar-Ge yatırımlarıyla birlikte profesyonel kadromuzla “Dünyanın bariyer markası olacağız” diyerek çıktığımız bu yolda başarılarımıza yenilerini ekleyip, büyümeye devam ediyoruz. 2019 yılında teknik servis faaliyetlerimizi ve hizmetimizi şirketleştirerek Arma Teknik firmasını, 2019 yılında ürünlerimizin yazılımlarımızı üretecek özellikle geçiş kontrol sistemleri ve ERP, CRM, B2B, B2C alanında faaliyet gösterecek Arma WOC firmasını, 2020 yılında akıllı şehir güvenlik çözümleri ve otopark sistemleri alanında faaliyet gösterecek Arma Park firmasını kurduk. Arma Kontrol ile çıktığımız yolda artık 4 firmaya ulaşan bir şirketler topluluğuna, yani Arma Grup’a dönüştük. Büyümemizde emeği geçen başta çalışanlarımız ve iş ortaklarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Arma Kontrol Sistemleri İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Arma Kontrol Sistemleri firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Dış Ticaret %20
Elektrik ve Elektronik %20
İmalat %20
İthalat / İhracat %20
Üretim %20

Arma Kontrol Sistemleri İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Arma Kontrol Sistemleri firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Muhasebe %100

Arma Kontrol Sistemleri İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Arma Kontrol Sistemleri firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Mali İşler Sorumlusu %25
Maliyet Muhasebesi Elemanı %25
Muhasebe Şefi %25
Genel Muhasebe Müdürü %25

Arma Kontrol Sistemleri İçin Şehir Dağılımı

Arma Kontrol Sistemleri firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %100

Arma Kontrol Sistemleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Arma Kontrol Sistemleri" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur