facebook

Asil Grup İş Başvurusu

Asil Grup

ASİL GRUP
Fark yaratacak üstün nitelikli hizmet sunan, yarattığı güven, vazgeçilmez ilkeleri ve eğitimli personeli ile örnek bir kurum olman Asil Şirketler Grubu olarak size üç karklı alanda hizmet vermekteyiz ;ASİL GÜVENLİK
Konu ilişkin faaliyet izin belgesi İçişleri Bakanlığı’ndan alınarak yasal zeminde faaiyete başlamıştır. Uzun yılların birikimiyle müşteri odaklı çalışan personelimiz kusursuz güvenlik için artık sizin yanınızda olacaktır.

ASİL TEMİZLİK
En verimli çalışma metotları, en doğru malzemenin yerinde uygulanması ve seçilmiş temizlik ekibinin genel görünümü ile fark yaratmak hedefimizdir.
Tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi en ekonomik şartlarıda karşılayabikmek için;
En son teknoloji ile donanamış olan makina parkı ile hizmetinizdeyiz.Hijyenik veetkili bir temizlik anlayışı ile çalışmaktayız.Özel eğitimli personel ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda taviz vermeden hizmet sunmaktayız. En duyarlı olduğumuz konu ise kullanılan temizlik kimyasallarının insan ve çevre sağlığına uygunluğudur.

ASİL SİGORTA
Yaşama huzurla bakmanızı, size ve sevdiklerinize güvenli bir gelecek sunmayı amaçlayan Asil Sigorta, kaliteli hizmet anlayışıyla tüm riskler karşısında size çözüm ortağı oluyor.

ASİL YÖNETİM
Bina ve tesislerin yapımı vede işletimi sırasında ön plana çıkmayan bakım ve onarım hizmetleri, işlerinizi beklenmedik aksaklıklar durması ve zaman kaybının
önlenmesi bakımından son derece önemlidir.Müşterilemizin asıl işlerine konsantre olabilmeleri için bu hizmerleri profesyonel teknik ekibimizle sizlere sunuyoruz.

Asil Grup iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Asil Grup" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur