Asil Grup

Savunma / Güvenlik İstanbul Avrupa asilguvenlik.com.tr
Hakkında

Asil Grup

ASİL GRUP
Fark yaratacak üstün nitelikli hizmet sunan, yarattığı güven, vazgeçilmez ilkeleri ve eğitimli personeli ile örnek bir kurum olman Asil Şirketler Grubu olarak size üç karklı alanda hizmet vermekteyiz ;ASİL GÜVENLİK
Konu ilişkin faaliyet izin belgesi İçişleri Bakanlığı’ndan alınarak yasal zeminde faaiyete başlamıştır. Uzun yılların birikimiyle müşteri odaklı çalışan personelimiz kusursuz güvenlik için artık sizin yanınızda olacaktır.

ASİL TEMİZLİK
En verimli çalışma metotları, en doğru malzemenin yerinde uygulanması ve seçilmiş temizlik ekibinin genel görünümü ile fark yaratmak hedefimizdir.
Tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi en ekonomik şartlarıda karşılayabikmek için;
En son teknoloji ile donanamış olan makina parkı ile hizmetinizdeyiz.Hijyenik veetkili bir temizlik anlayışı ile çalışmaktayız.Özel eğitimli personel ile iş sağlığı ve güvenliği konusunda taviz vermeden hizmet sunmaktayız. En duyarlı olduğumuz konu ise kullanılan temizlik kimyasallarının insan ve çevre sağlığına uygunluğudur.

ASİL SİGORTA
Yaşama huzurla bakmanızı, size ve sevdiklerinize güvenli bir gelecek sunmayı amaçlayan Asil Sigorta, kaliteli hizmet anlayışıyla tüm riskler karşısında size çözüm ortağı oluyor.

ASİL YÖNETİM
Bina ve tesislerin yapımı vede işletimi sırasında ön plana çıkmayan bakım ve onarım hizmetleri, işlerinizi beklenmedik aksaklıklar durması ve zaman kaybının
önlenmesi bakımından son derece önemlidir.Müşterilemizin asıl işlerine konsantre olabilmeleri için bu hizmerleri profesyonel teknik ekibimizle sizlere sunuyoruz.

Asil Grup iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?