facebook

Atalian Global Services

Hizmet İstanbul Anadolu atalian.com.tr

İş İlanları

Hakkında

Atalian Global Services

ATALIAN Türkiye
Atalian Entegre Tesis Yönetimi Hizmetleri A.Ş., ATALIAN International’a bağlı şekilde 2013 yılında Türkiye pazarına girdi. ATALIAN Türkiye, 2013 yılında, tesis yönetimi, temizlik, güvenlik ve peyzaj alanlarında 30 yılı aşkın süredir uzman firma olan Artem Tesis Yönetimi’ne ortak oldu. Takip eden yıllarda sırasıyla Etkin Servis Hizmetleri A.Ş.‘nin satın alınması, Ekol ile ortaklık, Idetek ve EVD Enerji Yönetimi ve Danışmanlık’ın katılımıyla birlikte ATALIAN Türkiye, tesis yönetimi alanında Türkiye piyasasında çok önemli bir konuma gelerek hizmet sahasını daha da genişletti.
ATALIAN Türkiye, 6 bini aşkın çalışanıyla sektörün önemli bir oyuncusu. Önümüzdeki 5 yıl içinde stratejik gördüğü alanlarda Türkiye’nin en büyük entegre tesis yönetim firması olmayı hedefliyor.
ATALIAN Türkiye, entegre tesis yönetimi hizmetleri kapsamında müşterilerine çok geniş bir hizmet alanıyla destek veriyor. Bu alanlar; tesis yönetimi, enerji yönetimi, bina otomasyon sistemleri, temizlik, güvenlik, teknik bakım, resepsiyon, peyzaj, inşaat & renovasyon. ATALIAN Türkiye, yapısı itibariyle “kendi bünyesinde tesis yönetimi”ni benimsemiş bir şirket. Bu çok seslilik ile de iş ortaklarının farklı isteklerini hızlı bir şekilde, tek noktadan gerçekleştirecek kapasitede ve esneklikte hizmet sunabiliyor.
ATALIAN Türkiye, mühendislik, danışmanlık ve enerji yönetimi gibi konulardaki uzmanlığı ve temizlik alanında yenilikçi uygulamaları ve raporlama çözümleri ile sektörde fark yaratıyor. Enerji yönetimi grup şirketi EVD, Türkiye’de enerji verimliliği danışmanlığı konusunda çalışmaya başlayan ilk yetkili şirket. Uluslararası tecrübeyle tüm tesislerde enerji tasarrufu sağlayan çözümler sunuyor.
ATALIAN Türkiye’nin hizmet verdiği önemli markalar arasında Renault, Ford, Bosch, Novartis, Şişecam, CarrefourSA, Migros, Koçtaş, Sütaş, Coca-Cola, Ikea, Boyner, LCW, Gratis, Media Markt, Simit Sarayı, Panasonic-Viko, Yapı Kredi, Odeabank, UPS, Nef, TED Ankara Koleji, TED Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Aselsan, FNSS Savunma Sistemleri, Doğuş Grubu ve Anadolu Grubu ile İnİstanbul, Marina24, Nivo İstanbul projeleri yer almaktadır.

ATALIAN International
Dünyanın önde gelen tesis yönetim hizmetleri sağlayıcılarından biri olan ATALIAN, 1994 yılında Fransa’da kuruldu. 30'dan fazla ülkede 125.000'den fazla çalışanıyla özel sektör ve kamudaki müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte çözümler sunuyor.
Hizmet verdiği önemli markalar arasında Air France, Airbus, Paris Aeroport, Marriot, Lafarge Holcim, LVMH, Inditex, Tesco, BNP Paribas, ExxonMobil bulunmaktadır.

Atalian Global Services iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Atalian Global Services" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?