Bag Ambalaj İş Başvurusu

Bag Ambalaj

Bag Ambalaj, dinamik kadrosu ve girişimci ruhuyla kısa sürede ürün yelpazesini genişleterek çeşitli sektörlere hizmet veren bir firmadır. Yüksek teknolojiyi benimseyen, tasarım ve geliştirmeye odaklanan, uluslararası standartlarda üretim gerçekleştiren ve ürünlerini dünyanın birçok ülkesine ihraç eden bir kimliğe sahiptir.

Firmamızın 3.000m2'lik tesisleri, Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip makine parkuru ve uzman kadrosuyla, kaliteli işçilik ve hizmet anlayışını benimseyen Bag Ambalaj, birinci sınıf hizmet sunma ilkesini benimsemiştir. Hedefi, dünya genelinde tanınan bir firma olmak ve bu vizyon doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Bag Ambalaj İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Bag Ambalaj firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Ambalaj ve Kağıt %100

Bag Ambalaj İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Bag Ambalaj firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Kesimhane %100

Bag Ambalaj İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Bag Ambalaj firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Kesimhane Elemanı %100

Bag Ambalaj İçin Şehir Dağılımı

Bag Ambalaj firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %100

Bag Ambalaj iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Bag Ambalaj" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur