facebook

Bakartaş Grup

Bakartaş Grup İş Başvurusu

Bakartaş Grup

1989 yılında BAKAR Temizlik ve Sosyal Hizmetler ünvanı ile kurulan firmamız, faaliyet kapsamında bulunan temizlik, ilaçlama, yardımcı personel temini ile kurum ve kuruluşlara sözleşmeli eleman temini hizmetlerini vermiştir.
1996 yılında, şirket faaliyet kapsamına güvenlik hizmetlerini de dahil ederek kamu ve özel sektörde güvenlik hizmet sunumuna başlamıştır. 2004 tarihinde yürürlüğe giren 5188 sayılı özel güvenlik kanunu gereği şirketimiz yeniden yapılanarak, BAKARTAŞ Özel Güvenlik Ltd.Şti. ünvanı ile özel güvenlik hizmetleri, BAKARTAŞ Temizlik ve Sosyal Hizmetler ünvanı ile, temizlik, bakım, ilaçlama, yönlendirme, peyzaj gibi hizmetleri vermeye başlamıştır. Şirketimiz ayrıca özel güvenlik eğitim merkezi faaliyet izin belgesi alarak, gerek kendi bünyemizde çalıştıracağımız personelin eğitimini, gerekse sektör ihtiyacını karşılamak üzere özel güvenlik eğitimi verilmektedir.

Bakartaş Grup iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Bakartaş Grup" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur