facebook

BARIŞ İLETİŞİM

Bilgisayar / BT / Internet İzmir barisiletisim.com.tr

BARIŞ İLETİŞİM İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

BARIŞ İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Barış İletişim hizmetleri, yenilikçi ve dinamik yapısıyla 1993 yılından günümüze hayatı kolaylaştıran yeni ve özgün fikirler sunmayı amaçlayan bir TEKNOLOJİ Şirketidir. Her problem ve zorluk, Barış İletişim için yenilikçi projeler ürettiği birer fırsattır. Amacımız elektronik, elektronik güvenlik ve iletişim alanlarında en teknolojik ürünleri kullanarak 50araç ve 152 personelle hizmet vermektir.
Misyonumuz
Hayatı kolaylaştıran, Türkiye'de birer ilk olan,yenilikçi projeler üretmek, hayata geçirmek ve geliştirmektir.
Vizyonumuz
Teknolojiye ve yenilikçi fikirlere yatırım yaparak Türkiye'de elektronik toplumunun gelişimine katkı sağlamaktır.
Kurum Kültürümüz
Barış İletişim, felsefesine üç temel ayak üzerine oturtmuştur: "Önce İnsan", "Sürekli Gelişim" ve "Müşteri Memnuniyeti."
Önce İnsan
Emeğe saygıyı kendine şiar edinmiş, kurumu çalışanlarının ileriye taşıyacağını inanan Barış İletişim, Öncelikli yatırımını insana yapmaktadır.
Sürekli Gelişim
Barış İletişim, "Her zaman daha mükemmeli vardır", bilinciyle sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemektedir. Sürekli Gelişim felsefesi; Barış İletişim çalışanları her zaman yaratıcı,yenilikçi mücadeleci ve uzun vadeli düşünmeye teşvik etmektedir.
Müşteri Memnuniyeti
Barış İletişim, hizmet üretmektedir. Hizmetin kalite ölçütü, müşteri memnuniyetidir. Barış İletişim müşteri memnuniyeti anlayışını temelinde kalite, güven ve müşteri odaklılık yatmaktadır.

BARIŞ İLETİŞİM iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Barış İletişim" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?