BARIŞ İLETİŞİM

Bilgisayar / BT / Internet İzmir barisiletisim.com.tr
Hakkında

BARIŞ İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Barış İletişim hizmetleri, yenilikçi ve dinamik yapısıyla 1993 yılından günümüze hayatı kolaylaştıran yeni ve özgün fikirler sunmayı amaçlayan bir TEKNOLOJİ Şirketidir. Her problem ve zorluk, Barış İletişim için yenilikçi projeler ürettiği birer fırsattır. Amacımız elektronik, elektronik güvenlik ve iletişim alanlarında en teknolojik ürünleri kullanarak 50araç ve 152 personelle hizmet vermektir.
Misyonumuz
Hayatı kolaylaştıran, Türkiye'de birer ilk olan,yenilikçi projeler üretmek, hayata geçirmek ve geliştirmektir.
Vizyonumuz
Teknolojiye ve yenilikçi fikirlere yatırım yaparak Türkiye'de elektronik toplumunun gelişimine katkı sağlamaktır.
Kurum Kültürümüz
Barış İletişim, felsefesine üç temel ayak üzerine oturtmuştur: "Önce İnsan", "Sürekli Gelişim" ve "Müşteri Memnuniyeti."
Önce İnsan
Emeğe saygıyı kendine şiar edinmiş, kurumu çalışanlarının ileriye taşıyacağını inanan Barış İletişim, Öncelikli yatırımını insana yapmaktadır.
Sürekli Gelişim
Barış İletişim, "Her zaman daha mükemmeli vardır", bilinciyle sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemektedir. Sürekli Gelişim felsefesi; Barış İletişim çalışanları her zaman yaratıcı,yenilikçi mücadeleci ve uzun vadeli düşünmeye teşvik etmektedir.
Müşteri Memnuniyeti
Barış İletişim, hizmet üretmektedir. Hizmetin kalite ölçütü, müşteri memnuniyetidir. Barış İletişim müşteri memnuniyeti anlayışını temelinde kalite, güven ve müşteri odaklılık yatmaktadır.

BARIŞ İLETİŞİM iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?