BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ.

BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. İş İlanları

BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. İş Başvurusu

BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ.

Bilintur Catering Centre, 1993 yılında Bilkent Üniversitesi’nin öğrenci ve öğretim kadrosuna yemek hizmeti vermek amacıyla %100 Türk sermayeli olarak kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren, sektörün sunduğu her türlü teknolojik altyapı imkânını değerlendirerek sürdürülebilir hizmet kalitesine ulaşan Bilintur Catering Centre, toplu yemek alanında faaliyet göstermektedir. 2015 yılı itibari ile Bilkent Holding Kurumsal Hizmetler Grup Başkanlığı’na dahil olunarak Tepe Kurumsal Çözümler, işletmelerin ana faaliyetlerini sürdürmeleri için gerekli olan kurumsal temizlik ve tesis yönetimi, profesyonel temizlik ürünleri, fiziki güvenlik, elektronik güvenlik sistemleri, iş sağlığı ve güvenliği, toplu yemek, çağrı merkezi, akıllı kart ve sigorta gibi profesyonel uzmanlık gerektiren tüm hizmetleri tek çatı altında birleştirilmiştir.

BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %76.6
Yemek / Catering %23.4

BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Gıda %76.6
Mutfak %20.8
Kurumsal Satış %1.3
Teknik %1.3

BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Bulaşıkçı %32.5
Aşçı Yardımcısı %20.8
Aşçı %6.5
Garson %6.5
Gıda Mühendisi %5.2
Diğer %28.6

BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. İçin Şehir Dağılımı

BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %33.3
İstanbul Avrupa %27.6
Ankara %12.2
İzmir %11.5
Kayseri %2.6
Diğer %12.8

BCC Toplu Yemek Üretim HİZ. AŞ. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Bcc Toplu Yemek Üretim Hiz. Aş." İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur