facebook

Billur Cam Endüstrisi (Bce)

Cam ve Seramik İstanbul Avrupa bceglass.com

Hakkında

Billur Cam Endüstrisi (Bce)

Billur Cam Endüstrisi 1970 yılında kurulduktan sonra otomobil camı ithalatı ve ticareti ile Türkiye otomotiv sektöründe sağlam bir yer edinmiş ve 1982 yılına kadar bu alanda sürekli kendini yenilemiş ve geliştirmiştir. 1982 yılında imalata yönelik ilk tesisini kurup, ithalat ve pazarlamadaki tecrübelerini imalatla birleştirerek Türkiye'de sektörel varlığını farklı bir boyuta taşımıştır. AR&GE ve kaliteye sürekli yatırım yapan BCE, üretim faaliyetlerini genişletmiştir ve cam sanayinde bilinen ve prestijli bir marka haline dönüşmüştür.

1992 yılında İstanbul Hadımköy'de 25.000 metrekare açık, 10.000 metrekare kapalı alanda üretim tesisini kuran ve günün teknik ve idari şartlarına uygun ISO 9001 belgesi ile yüksek kapasiteli güvenlik camları üretimi gerçekleştiren Billur Cam, yapı , otomotiv , gemi ve havacılık sektörlerinin üstün özellikli cam ihityacını karşılamakta ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. BCE, istisnai optik kalite ve yenilikçi çözümleriyle imal ettiği nitelikli cam ürünleri ile tanınmaktadır.

Billur Cam Endüstrisi, 1995 yılından itibaren yurtdışı pazarlarda BCE GLASS markasını ve ülkemizi, yapılan prestijli projeler ve tanıtım etkinlikleri ile başarıyla tanıtmaktadır ve günümüzde üretiminin %60'ını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurtdışına ihraç etmektedir.

Billur Cam Endüstrisi (Bce) iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Billur Cam Endüstrisi (Bce) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?