facebook

BONFİLET

Gıda İstanbul Avrupa bonfilet.com.tr

BONFİLET İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

BONFİLET

Bonfilet, ev içi ve ev dışı et tüketimine yönelik geniş ürün yelpazesiyle, paketlenmiş kırmızı et sektöründe uzmanlaşmış öncü bir kuruluştur. Bonfilet’in tecrübesi ve uzmanlığı, gücünü 1950’li yıllara kadar uzanan köklerinden alır.

Bonfilet, en başından beri, ülkemizde kırmızı et sektörünün, etin paketlenerek üretilmesi ve ette markalaşmayla gelişeceğine inandı. Bu bilinçle, ete marka güvencesini getirdi, karkas eti poşete soktu, vakumlayarak ambalajladı ve paketlemede kullandığı MAP teknolojisi ile sektöre pek çok yenilik kazandırdı.

Üretilmesinden tüketicinin sofrasına gelene kadar et sanayisinin her aşamasına hakim olan Bonfilet, ileri teknolojinin tüm imkânlarını insan sağlığı için kullanır. Bonfilet, entegre et tesislerinde, uluslararası kalite standartlarından, lezzetten, sağlıktan ve hijyenden ödün vermeyen bir şirket politikasıyla üretim yapar.

Perakendede Bonet markası ile öne çıkan Bonfilet, Türkiye’nin önde gelen gıda üreticileri ve market zincirleri için özel marka ürünler de üretmektedir.

Tarihçe

Bonfilet’in kuruluşu, Akkoyun ailesinin Eskişehir’de tahta tezgahlar üzerinde et satmaya başladığı 1950’lere kadar uzanıyor. 1958’de canlı hayvan satışıyla İstanbul piyasasına girilmesinden sonra, 1970’te Mustafa Akkoyun tarafından “Akkoyun Et Sanayi” adıyla küçük bir aile şirketi olarak kurulan Bonfilet, 1988 yılında “Bonfilet Et Taahhüdü ve Tic. Ltd. Şti.” olarak kurumsallaştı.

Bu tarihten itibaren, Bonfilet, kırmızı et sektöründe markalaşmaya yöneldi ve kırmızı et sektöründe Türkiye’de ilkleri gerçekleştirdi.

Bonfilet, 1999 yılında yeni ürünler geliştirmeye yöneldi ve dondurulmuş köfte ürünleriyle bayilikler vermeye başladı. 2003 yılında tüketicinin güvenle alabileceği bir ürün oluşturma gerekliliğini gören Bonfilet, Türkiye’de kırmızı ete markalaşmayı getirerek “Bonet” markasını oluşturdu.

2007 yılında, etkin ve hızlı bir şekilde hedeflere ulaşmak amacıyla Gürpınar-Beylikdüzü bölgesinde bulunan ikinci fabrikasının inşaatına başlayan Bonfilet, 2010 yılında “Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş.” unvanını aldı ve 2011 yılında yeni entegre et tesisini hayata geçirmeyi planlayan Bonfilet; hızlı bir büyüme sürecine girdi.

BONFİLET iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Bonfilet" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?