Coca-Cola İçecek A.Ş.

Hızlı Tüketim Malları İstanbul Anadolu cci.com.tr
Coca-Cola İçecek A.Ş. İş İlanları
Hakkında

Coca-Cola İçecek A.Ş.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde hızlı tüketim sektörünün en iyi şirketi olmak için çıktığımız yolda ürün portföyümüze ve ambalajlama alanındaki yeniliklere büyük önem veriyoruz. Ürünlerimizin daha fazla noktada satılmasını sağlıyor ve tüm gazlı içecekler portföyünde marka değerimizi arttırıyoruz. Müşterilerimizin tercih ettiği iş ortağı olmak, tüketicilerimize her yaşam tarzına ve duruma uygun geniş bir ürün yelpazesi sunmak için çalışıyoruz.

Gelir artışı sağlamak ve kar marjımızı artırmak için yaptığımız planları uygulamaya devam ediyor, mükemmel bir iş yeri olma hedefimize doğru adım adım ilerliyoruz.

Sorumlu bir kurumsal vatandaş olma amacımız doğrultusunda sürdürülebilirlik, şeffaflık ve kurumsal yönetim uygulamaları gibi alanlarda liderlik ediyoruz. CCI’ın güvenli bir iş yeri olması için çalışıyor, insan hakları ve iş yeri haklarına saygı duyuyoruz. Etkili politikalar, ürün yenilikleri ve aktif bir yaşam tarzına yönelik programlarımız ile tüketicilerimizin sağlığı için çalışıyoruz.

Coca-Cola İçecek A.Ş. iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?