facebook

Crh Yapı Mimarlık

Mimarlık İstanbul Avrupa crhyapi.com

Crh Yapı Mimarlık İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Crh Yapı Mimarlık

25 yıldır inşaat sektöründe çeşitli alanlarda faaliyet gösteren grubumuz, 2013 yılında şirketleşerek CRH YAPI MİMARLIK adını almıştır. Tecrübeli ve mesleğinde uzman mühendislerle birlikte genç ve dinamik bir ekiple yoluna hızlı bir şekilde devam eden firmamız Toplu Konut, Villa, Fabrika, Alışveriş Merkezi, Tatil Köyü, Otel gibi alanlarda proje üretimi ve inşaat yapımı, güçlendirme projeleri ve uygulamaları, proje koordinatörlüğü ve kat karşılığı inşaat alanlarında da uzmanlaşmıştır. Şirketimiz çizdiği Projelerin belediyelerden ruhsat alma işlemini ve inşaat bitiminde kullanma izni (iskan işlemi) ni de bütün İstanbul genelinde titiz ve güvenilir ve güler yüzlü kadrosu ile yerine getirmektedir. Firmamız ayrıca bina dekorasyon ve iç mimarlık alanında da hizmetlerine devam etmektedir.

Crh Yapı Mimarlık iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Crh Yapı Mimarlık" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?