facebook

DİNÇER LOJİSTİK

İş İlanları

Hakkında

DİNÇER LOJİSTİK

DİNÇER LOJİSTİK A.Ş
2003 yılında kurulan Dinçer Lojistik, Kimyasal ve Tehlikeli Kimyasal Madde sektörü başta olmak üzere Kimya, İnşaat, Madeni Yağ, Kozmetik, Ambalaj, Endüstriyel Ürünler, Otomotiv Yan Sanayi ve FMCG sektörlerinin ulusal ve uluslararası ölçekte öncü firmalarına yurt içinde kontrat lojistiği hizmeti sunmaktadır.

Tehlikeli Madde Lojistiğinde Türkiye’de ilk akla gelen isim olan Dinçer Lojistik, stratejik biçimde tasarlanmış 1 merkezi, 1 antrepo ve 15 farklı il de bölgesel depolar ve transfer merkezleri, sistemine kayıtlı 16.000 adet araç protföyü, ADR standartlarına uygun şekilde donatılmış 350 adetlik özmal & sözleşmeli araç filosu ve SRC5 eğitimli sürücü kadrosu, 1000 kişilik çalışan kadrosu ile yıllık 150.000 sefer sayısı, 45.000 uğrama noktası ile müşterilerine uluslararası standartlarda ve güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Avrupa Kimya Sanayicileri Birliği (CEFIC) tarafından oluşturulan ve kimya sanayisine hizmet verecek olan tedarikçileri sağlık, emniyet, çevre ve kalite standartları başlığında değerlendiren bir sistem olan SQAS (Safety & Quality Assessment System) denetiminden geçerek çok yüksek bir puan alan Dinçer Lojistik, bu sayede iş güvenliği, çevre ve kaliteye verdiği önemi bir kez daha kanıtlamıştır.

Müşterilerine dağıtım hizmetinin yanı sıra, depolama ve katma değerli hizmetler de sunan Dinçer Lojistik, ürünün hammadde tedarik aşamasından nihai tüketiciye ulaştırılmasına kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tedarik zinciri çözümleri tasarlamaktadır.

DİNÇER LOJİSTİK iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Dinçer Lojistik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?