DOĞANKOÇ İş İlanları

DOĞANKOÇ İş Başvurusu

DOĞANKOÇ

DOĞANKOÇ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ, 1999 yılında DOĞANKOÇ GRUP bünyesinde kurulmuş ve güvenlik sektöründe lider bir Türk markası olmayı hedeflemektedir.

DOĞANKOÇ GÜVENLİK, teknolojik ve bilimsel gelişmelerin güvenlik kavramını değiştirdiğine inanarak müşterilerine teknik olarak uygulanabilir, 7 gün 24 saat denetlenebilir ve finansal olarak kabul edilebilir bir güvenlik hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Şirket, sahip olduğu kaynaklar, sistem tecrübesi, müşteri odaklı politikaları ve eğitimli uzman kadrosuyla günümüz ve geleceğin gerektirdiği özel güvenlik anlayışını benimsemiş ve başarmıştır.

DOĞANKOÇ ÖZEL GÜVENLİK, Türkiye'deki projelerinde işverene ek mali yük getirmeden yeterli miktarda kamera, alarm ve parmak izi personel takip sistemi kurarak işyerinin güvenlik hizmetini bütünsel olarak gerçekleştirmektedir.

Güvenlik görevlileri, DOĞANKOÇ MOBESE MERKEZİ aracılığıyla 7/24 izlenmekte olup, güvenlik kulübeleri dahil olmak üzere gözetim altındadır. Bu sayede DOĞANKOÇ ÖZEL GÜVENLİK, bilgi ve teknolojiye dayalı "Bütünleşik Güvenlik Anlayışı" ile kendi bünyesindeki güvenlik personelini 24 saat kesintisiz denetleyebilen tek güvenlik şirketi konumundadır.

DOĞANKOÇ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ, düzenli yatırımlarına 2012 yılında da devam ederek İç Anadolu, Akdeniz, Ege, Marmara, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki toplam 36 ilde yapılan organizasyonları, yüzlerce personeli ve binlerce kamerasıyla saygın müşterilerine güvenilir hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

DOĞANKOÇ İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, DOĞANKOÇ firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %58.3
Hizmet %18.8
Temizlik %6.3
Üretim %6.3
Otelcilik %2.1
Diğer %8.3

DOĞANKOÇ İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, DOĞANKOÇ firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %59.1
Temizlik %15.9
Muhasebe %4.5
Gıda %2.3
Üretim %2.3
Diğer %15.9

DOĞANKOÇ İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, DOĞANKOÇ firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %54.5
Temizlik Görevlisi %13.6
Danışma Görevlisi %4.5
Muhasebe Elemanı %2.3
Muhasebe Şefi %2.3
Diğer %22.7

DOĞANKOÇ İçin Şehir Dağılımı

DOĞANKOÇ firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İzmir %63.6
Manisa %31.8
Denizli %2.3
İstanbul Avrupa %2.3

DOĞANKOÇ iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Doğankoç" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur