facebook

Efa Koruma Hizmetleri Ve Güvenlik

Efa Koruma Hizmetleri Ve Güvenlik İş Başvurusu

Efa Koruma Hizmetleri Ve Güvenlik

1981 yılında 2495 sayılı “Bazı Kurum ve Kuruluşların Korunması ve Güvenliklerinin Sağlanması Hakkında” kanunuyla Türkiye'de güvenlik hizmetleriyle ilgili ilk düzenlemeler yapılmış ve 1990'ların başında ilk özel güvenlik şirketleri kurulmaya başlamıştır.

26 Haziran 2004 tarihinde ise 5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” yürürlüğe girmiş ve güvenlik hizmetlerinin tedariki özelleştirilerek uygulama alanı genişletilmiştir.

Bu düzenlemeyle kuruluşlar ve bireyler, güvenliklerini sağlama hakkına sahip olmuşlar ve istedikleri takdirde kendi bünyelerinde veya güvenlik şirketlerinden hizmet alabilmişlerdir. Ancak zaman içinde güvenlik departmanlarını kendi bünyelerinde çözmenin zorluğu ve maliyeti ortaya çıkmıştır.

2007 yılında İstanbul'da kurulan EFA Koruma Hizmetleri ve Güvenlik, özel güvenlik sektöründe kendi yerini almak için yasal düzenlemeleri ve gelişmiş ülkelerin uygulamalarını benimsemiştir.

EFA Güvenlik, teknolojik gelişmeleri ve birikimini hizmetlerine yansıtarak hızla büyümüş ve 2016 yılına kadar Türkiye'de öncü bir konum elde etmiştir. Qatar'da gerçekleştirdiği anlaşmalarla uluslararası arenada da varlığını sürdürmeyi başarmış ve Doha'da "Ain Al Nisr Security" adıyla yeni bir güvenlik hizmeti sunma fırsatı yakalamıştır. Bu sayede misyonunu sürdürerek özel güvenlik sektöründe uluslararası bir platformda liderliğe devam etmektedir.

Efa Koruma Hizmetleri Ve Güvenlik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Efa Koruma Hizmetleri Ve Güvenlik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur