facebook

Ekin Ağır Yük Proje Taşımacılığı A. Ş.

Ekin Ağır Yük Proje Taşımacılığı A. Ş. İş Başvurusu

Ekin Ağır Yük Proje Taşımacılığı A. Ş.

Uzun yıllara dayanan bir bilgi birikiminin sonucu olarak kurulmus olan AĞIR YÜK VE PROJE TAŞIMMACILIĞI A.Ş deneyimli ve profesyonel kadrosu ile 2004 yılından itibaren siz müşterilerimize en kusursuz hizmeti verme gayreti içindedir.

Lojistik sektörünün değişen gereksinimlerini karşılamak için, sürekli gelişen ve kendini yenileyen yapısıyla hızla büyümektedir.

Müşterilerimizin lojistik gereksinimlerini; müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizle ortak kurum kültürü bilinci altında gelişmiş teknolojik alt yapı, operasyonel güç, hizmet çeşitliliği ve tecrübemizle, çok geniş bir coğrafyada, en uygun maliyet ve rekabet avantajı yaratan alternatif lojistik çözümler üreterek karşılamaktayız.Tüm faaliyetlerimizi ileri teknolojiyi kullanarak,güçlü partner ağıyla topluma,yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinçle gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri odaklı taşımacılık hizmetinde,yeni araç filomuzla,kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla çalışmaktayız.Araçlarımızdaki mevcut uydu takip sistemiyle;müşterilerimize zamanında ve doğru bilgi verme başlıca prensibimizdir.

Faaliyette olduğumuz sektörlerdeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip etme bilincinde olarak, müşterilerimizin mevcut yada oluşabilecek gereksinimlerini karşılarız.Hatalarımızı sıfır seviyesine indirerek, müşterilerimizin doğabilecek sorunlarına güncel ve kalıcı çözümler sunar, maksimum memnuniyetlerini sağlarız. Kaliteyi rekabet aracı değil, bir çalışma disiplini ve yaşam tarzı olarak görür ve buna inanırız. Sadece bugünün değil,yarınların kurumu olma bilinci ve arzusuyla çalışmaktayız.

Personelimiz, komple, parsiyel ve özel yüklerinizle bağlantılı tüm problemlerle ilgilenmeyi , projelendirme,ebat ve ağırlık açısından gabari dışı olan taşımalarınızın hazırlamasında en profesyonel şekilde size yardımcı olmayı garantilemektedir.

Ekin Ağır Yük Proje Taşımacılığı A. Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Ekin Ağır Yük Proje Taşımacılığı A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur