facebook

Esen Plastik

Diğer İzmir

Esen Plastik İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Esen Plastik

HAKKIMIZDA

1976’dan günümüze altyapı, üstyapı, zirai sulama sektörlerine yönelik ürettiği tüm boru çeşitleriyle sektöründe bir dev,
Esen Plastik A.Ş...
Üretiminde kullandığı ileri teknolojisi ile, zengin bir yelpazeye ve üstün kaliteye sahip ürünlerini yurt içinde ve yurt dışında geniş bir müşteri ağına sunmaktadır. Esen Plastik, ulusal kalite hareketi içerisindeki gurur verici konumu ve tüm çalışmaları ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemekte; organize yapısıyla, dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Esen Plastik; üretim ve diğer tüm faaliyetlerini, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 60.000 metrekarelik ve Adana’daki yaklaşık 80.000 m2 alan üzerine kurulu olan son teknolojiyle donatılmış tesislerinde sürdürmektedir.

Esen Plastik, gelişen üretim teknolojilerine yatırım yaparak hem sektörüne hem de ülke ekonomisine değer katmaktadır. Plastik boru sektörüne getirdiği yenilikçi yaklaşımla gelişimin önünü açan, ülkemizin lider kuruluşlarından Esen Plastik, TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu) tarafından onaylanan akreditasyon belgesi ile kendi bünyesinde akredite deney hizmetleri vermek üzere yeni laboratuvarlarını hayata geçirdi. Öncelikle kendi ürünlerinin deneylerini TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyon standardına uygun olarak test etmek ve belgelendirmek üzere yola çıkan Esen Plastik, Ege Bölgesi ve Türkiye’de bulunan plastik sektöründeki firmaların da test ve deneylerini yaparak, ürünlerinin dünya standartlarına uygunluğunu, vereceği akredite rapor ile belgelemektedir.

Esen Plastik, ülkemizde ve dünyada güvenilirliğimizi kanıtlamış bir marka olarak;
bugün, 600 işçi, mühendis ve çalışanı ile Türkiye genelinde 20.000 kişiye istihdam yaratmaktadır.

Esen Plastik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Esen Plastik" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?