EUBSA TURKEY

Hizmet İstanbul Anadolu eubsaturkey.com
EUBSA TURKEY İş İlanları
Hakkında

EUBSA TURKEY

HAKKIMIZDA

1980'li yılların başında antiterör ve güvenlik konularında uzman bir ekip tarafından, günümüzde uluslararası bir şirket haline gelen EUBSA (EU Brillstein Security Agency)'nın ilk şirketi olan Brillstein Security Group'un temelleri atıldı. Şirket, dünya çapında anti-terör, hırsızlık/dolandırıcılık karşıtı araştırma ve istihbarat üzerine uzmanlaşmış güvenlik hizmeti sunmaya başladı. Sektördeki uzman ekip yetersizliğinin görülmesi üzerine, EUBSA ve dünyanın farklı yerlerinden gelen güvenlik profesyonelleri ile birlikte EFFACT (Elite Fighting and Fitness and Combat Training) kursları geliştirilerek eğitimlere başlandı. Suç ve terörizm evrenselleştikçe, dünyanın birçok yerinde aynı kalite ve titizlikle güvenlik hizmetlerini sunmaya hazır, konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşan global bir ağ kurulmasına karar verildi. EUBSA BV Inc., PALADIN RISK ASSESSMENT, PALADIN INTEL ve INFORMATION SERVICES gibi güvenlik ve tesis yönetim alanlarında önemli uzman şirketler ağa katıldı. Amerika ve Avrupa'nın yanı sıra, Güney Afrika, Kuzey Afrika, Kenya, Pakistan ve Hindistan'da yeni BSG-EUBSA bölge ofisleri kuruldu. Nepal, Afganistan ve Tahiti de BSG bünyesine katılan ülkeler arasına girdi. BSA (Brillstein Security Academy) e-eğitim kurumunun işbirliği ile eğitim ve araştırma kursları dahil olmak üzere tüm güvenlik ve diğer hizmet alanlarını kapsayan bir birlik 1991 yılında kurularak başarılı hizmetleri ile günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüzde BRILLSTEIN SECURITY, dünya çapında yüksek derecede profesyonel ve yetenekli, dünyanın her bir tarafına her türlü profesyonel güvenlik ve koruma hizmeti, güvenlik eğitimi, özel ve tüzel kişilere özel koruma hizmetleri sunabilen bir dizi şirketten oluşmaktadır. Dünya çapında 550 ofisten oluşan Brillstein Security Group (BSG) içinde EUBSA, birinci sınıf güvenlik hizmetlerinin ana sağlayıcısıdır. Güvenlik ve koruma hizmetlerinde yüksek kaliteyi garantilemek adına ağa bağlı tüm ülkelerde BSG standartlarında hizmet verilmektedir..

EUBSA TURKEY iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?