facebook

EUBSA TURKEY İş İlanları

EUBSA TURKEY İş Başvurusu

EUBSA TURKEY

HAKKIMIZDA

1980'li yılların başında antiterör ve güvenlik konularında uzman bir ekip tarafından, günümüzde uluslararası bir şirket haline gelen EUBSA (EU Brillstein Security Agency)'nın ilk şirketi olan Brillstein Security Group'un temelleri atıldı. Şirket, dünya çapında anti-terör, hırsızlık/dolandırıcılık karşıtı araştırma ve istihbarat üzerine uzmanlaşmış güvenlik hizmeti sunmaya başladı. Sektördeki uzman ekip yetersizliğinin görülmesi üzerine, EUBSA ve dünyanın farklı yerlerinden gelen güvenlik profesyonelleri ile birlikte EFFACT (Elite Fighting and Fitness and Combat Training) kursları geliştirilerek eğitimlere başlandı. Suç ve terörizm evrenselleştikçe, dünyanın birçok yerinde aynı kalite ve titizlikle güvenlik hizmetlerini sunmaya hazır, konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşan global bir ağ kurulmasına karar verildi. EUBSA BV Inc., PALADIN RISK ASSESSMENT, PALADIN INTEL ve INFORMATION SERVICES gibi güvenlik ve tesis yönetim alanlarında önemli uzman şirketler ağa katıldı. Amerika ve Avrupa'nın yanı sıra, Güney Afrika, Kuzey Afrika, Kenya, Pakistan ve Hindistan'da yeni BSG-EUBSA bölge ofisleri kuruldu. Nepal, Afganistan ve Tahiti de BSG bünyesine katılan ülkeler arasına girdi. BSA (Brillstein Security Academy) e-eğitim kurumunun işbirliği ile eğitim ve araştırma kursları dahil olmak üzere tüm güvenlik ve diğer hizmet alanlarını kapsayan bir birlik 1991 yılında kurularak başarılı hizmetleri ile günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir. Günümüzde BRILLSTEIN SECURITY, dünya çapında yüksek derecede profesyonel ve yetenekli, dünyanın her bir tarafına her türlü profesyonel güvenlik ve koruma hizmeti, güvenlik eğitimi, özel ve tüzel kişilere özel koruma hizmetleri sunabilen bir dizi şirketten oluşmaktadır. Dünya çapında 550 ofisten oluşan Brillstein Security Group (BSG) içinde EUBSA, birinci sınıf güvenlik hizmetlerinin ana sağlayıcısıdır. Güvenlik ve koruma hizmetlerinde yüksek kaliteyi garantilemek adına ağa bağlı tüm ülkelerde BSG standartlarında hizmet verilmektedir..

EUBSA TURKEY iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Eubsa Turkey" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur