Fellas Gıda Ve Sağlık Ürünleri

Fellas Gıda Ve Sağlık Ürünleri İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Fellas Gıda Ve Sağlık Ürünleri İş Başvurusu

Fellas Gıda Ve Sağlık Ürünleri

2015 yılında biri Gıda Mühendisi, diğeri Endüstri Mühendisi olan iki girişimci kardeş tarafından kurulan Fellas Gıda, sağlıklı yaşam ve profesyonel besin ihtiyaçlarına inovatif çözümler sunan yeni ürünler geliştirme düşüncesiyle ortaya çıktı. “Ürün geliştirme” odaklı hareket eden ve sektördeki yenilikleri her an takip ederek kendini sürekli olarak yenileyen Fellas Gıda, yeni ürün grupları ile her an yeniliklere imza atıyor. Hedeflerine ulaşmak için inovatif bakış açısını her an canlı tutan Fellas Gıda, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri olarak yoluna devam ediyor. Yolculuğuna başladığı ilk günden beri aynı heyecanı ve yenilikçi bakış açısını koruyan Fellas Gıda, Türkiye’nin ilk atıştırmalık kuru et üretimini de gerçekleştirerek bir ilke imza attı ve Türkiye’nin ilk süper gıdalarla zenginleştirilmiş fonksiyonel atıştırmalık bar ürün ailesini üreterek bulunduğu sektöre yepyeni bir soluk getirdi. Attığı her adımda “sağlık” olgusunu en ön planda tutan Fellas Gıda, geliştirdiği ve yeni ortaya çıkardığı her ürün için doğal içerikler oluşturuyor. Sağlığa faydalı ve destekleyici ürünleri ile herkesin hayatına lezzet katıyor. Profesyonel sporcudan ev hanımına, marka müdüründen öğrenciye çok geniş bir kitleye ürünlerini sunan Fellas Gıda, içinde gerçek meyve bulunan, kalsiyum ve protein zengini ürünleriyle sağlıklı yaşamı lezzetle destekliyor. Önde gelen zincir marketlerde yerini alan ve şu an 4000’den fazla satış noktasında bulunan Fellas markalı ürünler; en kaliteli malzemelerden üretilmiş, %100 doğal, katkısız, koruyucusuz, glütensiz ve şeker ilavesiz çeşitleriyle tüketicinin güveni ve beğenisini kazandı. Fellas Gıda, atacağı her yeni adımda tüketicilerinin yorum ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hareket ederken, sağlıklı ve lezzetli ürün portföyünü daha da zenginleştirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

Fellas Gıda Ve Sağlık Ürünleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Fellas Gıda Ve Sağlık Ürünleri" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur