facebook

FMS SERVİS GRUP

FMS SERVİS GRUP İş İlanları

FMS SERVİS GRUP İş Başvurusu

FMS SERVİS GRUP

HAKKIMIZDA

FMS SERVİS GRUP, 1996 yılında ticari temizlik hizmetlerinin gelişmiş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de büyük bir ihtiyaç olacağı ön görüsü ile tesis hizmetleri sektöründeki yerini almış ve kısa bir süre sonra tesis hizmet sektörünün dünyadaki gelişimini sürekli takip ederek ve bu gelişmeleri hizmetlerine entegre ederek başta uluslararası ve ulusal bir çok firma tarafından tercih edilen önemli bir firma haline gelmiştir.

Firmamız bugün 30 yakın ilde 1500 çalışanı ile tesis yönetim hizmetleri kapsamında temizlik, güvenlik, catering, teknik, bahçe bakım, pest control, depo yardımcı hizmetler ve ofis destek hizmetleri gibi birçok hizmeti uluslararası standartlarda tek bir elden sunabilen bir organizasyon ve hizmet firmasıdır.

Türkiye’nin insan kaynağının zenginliği ve üretkenliğini bilgi ve tecrübesine ekleyerek 2012 yılında Avrupa'nın en önemli tesis yönetim hizmetleri sunan EUROPEN CUSTUMER SYNERCY SA partnerlik antlaşması yaparak Avrupalı ve Uluslararası müşterilerine ait uluslar arası İhalelere katılarak ülkemizdeki uluslararası firmalara yerel hizmetler sunmaktadır.

FMS SERVİS GRUP iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Fms Servis Grup" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur