FMS SERVİS GRUP

Temizlik İzmir fmstemizlik.com.tr
Hakkında

FMS SERVİS GRUP

HAKKIMIZDA

FMS SERVİS GRUP, 1996 yılında ticari temizlik hizmetlerinin gelişmiş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de büyük bir ihtiyaç olacağı ön görüsü ile tesis hizmetleri sektöründeki yerini almış ve kısa bir süre sonra tesis hizmet sektörünün dünyadaki gelişimini sürekli takip ederek ve bu gelişmeleri hizmetlerine entegre ederek başta uluslararası ve ulusal bir çok firma tarafından tercih edilen önemli bir firma haline gelmiştir.

Firmamız bugün 30 yakın ilde 1500 çalışanı ile tesis yönetim hizmetleri kapsamında temizlik, güvenlik, catering, teknik, bahçe bakım, pest control, depo yardımcı hizmetler ve ofis destek hizmetleri gibi birçok hizmeti uluslararası standartlarda tek bir elden sunabilen bir organizasyon ve hizmet firmasıdır.

Türkiye’nin insan kaynağının zenginliği ve üretkenliğini bilgi ve tecrübesine ekleyerek 2012 yılında Avrupa'nın en önemli tesis yönetim hizmetleri sunan EUROPEN CUSTUMER SYNERCY SA partnerlik antlaşması yaparak Avrupalı ve Uluslararası müşterilerine ait uluslar arası İhalelere katılarak ülkemizdeki uluslararası firmalara yerel hizmetler sunmaktadır.

FMS SERVİS GRUP iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?