G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. İş İlanları

G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. İş Başvurusu

G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

HAKKIMIZDA

Köklü, Güçlü, Lider
Ev dışı tüketim sektörünün güçlü tedarikçisi olarak; 1981’den günümüze kadar otel, restoran, kafe, yemek şirketleri gibi ev dışı tüketim noktaları ile üreticiler arasında köprü görevini üstlenerek her türlü gıda, sarf ve temizlik malzemelerinin satış-pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunmaktayız.
Otellerin, restoranların ve yemek şirketlerinin etkin ve profesyonel bir biçimde yönetilmesi için çalışıyor, 10 binden fazla ürün ile 17.000 kayıtlı müşterimize hizmet götürüyoruz.
Güçlü satış ekibimiz ve ulusal dağıtım ağımız ile bugün birçok uluslararası ve ulusal markanın ilk tercihi ve distribütörüyüz.
Ev dışı tüketim sektöründe pek çok ‘ilk’e imza attık; ISO 9001 ve 22000 kalite belgelerimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile uluslararası standartlarda bir satış ve dağıtım organizasyonuna sahibiz.
Sektöre eğitimli eleman istihdamı sağlayan, müşteri talep ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek mevcut iş modelini geliştirmek üzere yatırımlar yapan, Türkiye’de ev dışı tüketim sektörünün lider oyuncularından biriyiz.
Bugün firmamız, Türkiye’de 70 ilde toplamda 45.000 m2 alan, 11 dağıtım merkezi, 350 kamyon ve 900 çalışanı ile faaliyet göstermektedir

G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %100

G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Lojistik %100

G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Depo Elemanı %44.4
Sevkiyat Şoförü %33.3
Forklift Operatörü %11.1
Lojistik Elemanı %11.1

G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. İçin Şehir Dağılımı

G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Bursa %33.3
İstanbul Anadolu %22.2
İstanbul Avrupa %22.2
Adana %11.1
Ankara %11.1

G2M EKSPER Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "G2m Eksper Satış Ve Dağıtım Hizmetleri A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur