GEMAK GEMİ İNŞAAT

Denizcilik İstanbul Anadolu gemak.com

GEMAK GEMİ İNŞAAT İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

GEMAK GEMİ İNŞAAT

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yeralan Gemak Şirketler Grubu, ilk önce Gemak Tersanesi olarak 1969 yılında Gemi İnşaat Mühendisi Sn. İsmet Üner tarafından İstanbul Haliç’de kuruldu. Tüm tesis 1981 yılında gemi tamir ve inşaatı için tahsis edilen Tuzla Tersaneler Bölge’sine taşındı. 2000 yılında Tuzla Gemi Endüstrisi (TGE) tersanesini devralarak bünyesine katan Gemak Grup, 2008 yılında NETA boru ve çelik tesisini kurmuş ve ardından bünyesine 2012 yılında Gemak Altınova tersanesini eklemiştir.
Gemak Grup 2000’i aşkın geminin armatör ve operatörlerinin güvenilir çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktadır. Deneyimli iş gücü kaynakları, modern tesisleri ve mükemmel referansları ile Gemak Grup, gemi bakım-onarım ve inşaatında lider pozisyonunu devam ettirmekte olup Akdeniz’deki en rekabetçi tersane konumundadır. Grup bunun yanı sıra mega çelik projelerdeki başarılı teslimatlarıyla da öne çıkmaktadır.

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında yer alan Yavuz Sultan Selim Köprüsünün yaklaşık 48.000 ton ağırlığındaki çelik tabliye konstrüksiyon inşası Hyundai Grubu’nun alt yüklenicisi olarak Gemak Grup tarafından üstlenildi. Proje kapsamında her biri yaklaşık 830 ton ağırlığındaki 59 adet çelik tabliyenin imalatı grup bünyesinde bulunan NETA boru çelik tesisi, TGE ve Gemak Altınova tersanelerinde tamamlandı. Tabliyelerin köprüdeki yerine nakliyesi ve pozisyonlandırılması ise deniz yoluyla Gemak gruba ait ve NETA adlı duba ile sağlanmıştır. NETA duba için titiz bir dönüştürme çalışması ile DP1 sistem kurulup, bu projeye özel teknoloji ile donatılmıştır.

Kuzey Marmara otoyolu projesi kapsamındaki 3. Köprü, 1408 metre ana açıklığı ile dünyanın en uzun, 8 şerit karayolu ve 2 şerit tren yoluyla toplam 59 metrelik genişliği ile dünyanın en geniş ve 322 metreyi aşan kuleleri ile dünyanın en uzun asma köprüsü olma özelliğini taşıyor. Bu projeyle Gemak Grup, kapasitesini sadece gemi inşaat ve bakım-onarımıyla sınırlı bırakmayıp, büyük ve kapsamlı projelerde mega çelik yapıların inşaatı ile de genişletmiştir.

Grup, ana faaliyet konusu olan gemi inşaatı ve gemi bakım onarımı yanında zorlayıcı ve kapsamlı mega çelik yapı projelerinde yer almaya devam ederek, mevcut tesislerini ve teknolojilerini geliştirip, yeni tesis yatırımları ekleyerek daha geniş bir coğrafyada bölgenin öncü gücü olmayı hedeflemektedir.

GEMAK GEMİ İNŞAAT iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Gemak Gemi İnşaat" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?