GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİ

Savunma / Güvenlik İstanbul Avrupa gozensecurity.com
Hakkında

GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİSivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılan ilk Temsil ve Gözetim-Yönetim firması olan Gözen Havacılık ve Tic. A.Ş., Türk Sivil Havacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.
Kuruluşundan bu yana sürekli gelişim içerisinde olan Gözen Holding bünyesinde Gözen Havacılık ve Tic. A.Ş, Hürkuş (Freebird) Havayolları ve Taşımacılık A.Ş, Freebird Seyahat Acentesi, Hürkuş Eğitim Merkezi, Uluslararası Uçuş Simülatör Eğitim Merkezi ve Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.' yi bulundurmaktadır.
Gözen güvenlik alanındaki faaliyetlerine 1997 yılında Ulaştırma Bakanlığı' ndan almış olduğu "Uçak Özel Güvenlik Hizmet ve Denetimi Ruhsatı" ile İstanbul Atatürk Havalimanında başlamıştır.
2004 yılında 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle, Gözen Holding bünyesinde Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. kurulmuş ve İçişleri Bakanlığından Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi alınmıştır. Alınan faaliyet izni ile ulusal ve uluslararası şirketlere, uluslararası stadartlarda güvenlik hizmeti sunmaya başlamış olan Gözen, bilgi birikimi ve tecrübeleri ile güvenlik sektörünün diğer alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır.
Gözen, güvenlik hizmetleri konusunda hem Ulaştırma Bakanlığı hem de İçişleri Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış bir kuruluştur.
Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., bir GÖZEN HOLDİNG kuruluşudur.
VİZYONUMUZ
Ülkemiz havacılık- turizm - hizmet - güvenlik sektörlerine en üst seviyede katkıda bulunarak sektörün öncü ve lider kuruluşu konumunu korumak, uluslararası platformda var olan "Gözen" marka imajının sürekliliğini ve kuvvetlenmesini sağlamaya yönelik idari ve operasyonel stratejileri üreten ve uygulayan bir kuruluş olmaktır.
MİSYONUMUZ
Dinamik eğitim programları, gelişen bilgi, değerlerimiz ve kurumsal deneyimimizle hizmette fark yaratmak, kurumun temel değerlerini koruyarak, insan ve kaliteye odaklı, ulusal ve uluslararası standartlara uygun "Özel Güvenlik Hizmeti ve Eğitimi" hizmetleri sunmaktır.
"MÜŞTERİLERİMİZE KATTIĞIMIZ DEĞERİN KENDİMİZE KATTIĞIMIZ DEĞER OLDUĞUNU BİLİYORUZ"

GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİ iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?