GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİ

Savunma / Güvenlik İstanbul Avrupa gozensecurity.com

GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİ İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİSivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılan ilk Temsil ve Gözetim-Yönetim firması olan Gözen Havacılık ve Tic. A.Ş., Türk Sivil Havacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.
Kuruluşundan bu yana sürekli gelişim içerisinde olan Gözen Holding bünyesinde Gözen Havacılık ve Tic. A.Ş, Hürkuş (Freebird) Havayolları ve Taşımacılık A.Ş, Freebird Seyahat Acentesi, Hürkuş Eğitim Merkezi, Uluslararası Uçuş Simülatör Eğitim Merkezi ve Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.' yi bulundurmaktadır.
Gözen güvenlik alanındaki faaliyetlerine 1997 yılında Ulaştırma Bakanlığı' ndan almış olduğu "Uçak Özel Güvenlik Hizmet ve Denetimi Ruhsatı" ile İstanbul Atatürk Havalimanında başlamıştır.
2004 yılında 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle, Gözen Holding bünyesinde Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. kurulmuş ve İçişleri Bakanlığından Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi alınmıştır. Alınan faaliyet izni ile ulusal ve uluslararası şirketlere, uluslararası stadartlarda güvenlik hizmeti sunmaya başlamış olan Gözen, bilgi birikimi ve tecrübeleri ile güvenlik sektörünün diğer alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır.
Gözen, güvenlik hizmetleri konusunda hem Ulaştırma Bakanlığı hem de İçişleri Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış bir kuruluştur.
Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., bir GÖZEN HOLDİNG kuruluşudur.
VİZYONUMUZ
Ülkemiz havacılık- turizm - hizmet - güvenlik sektörlerine en üst seviyede katkıda bulunarak sektörün öncü ve lider kuruluşu konumunu korumak, uluslararası platformda var olan "Gözen" marka imajının sürekliliğini ve kuvvetlenmesini sağlamaya yönelik idari ve operasyonel stratejileri üreten ve uygulayan bir kuruluş olmaktır.
MİSYONUMUZ
Dinamik eğitim programları, gelişen bilgi, değerlerimiz ve kurumsal deneyimimizle hizmette fark yaratmak, kurumun temel değerlerini koruyarak, insan ve kaliteye odaklı, ulusal ve uluslararası standartlara uygun "Özel Güvenlik Hizmeti ve Eğitimi" hizmetleri sunmaktır.
"MÜŞTERİLERİMİZE KATTIĞIMIZ DEĞERİN KENDİMİZE KATTIĞIMIZ DEĞER OLDUĞUNU BİLİYORUZ"

GÖZEN GÜVENLİK HİZMETLERİ iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Gözen Güvenlik Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?